Proizvode
Radna svjetla na baterije
1. LED radno svjetlo na baterije sa magnetnom bazom
2. Vodootporan: Flood Light ima otporan na pad i vodootporan dizajn. IP65 vodootporna čini da radno svjetlo može raditi i po lošem vremenu. Savršeno za popravku automobila, kampovanje, ribolov, rasvjetu u slučaju nužde...
3. SOS funkcija: Reflektori sa plavim i crvenim trepćućim LED sigurnosnim svjetlima, najkorisnija oprema za hitne slučajeve na cesti ili pošaljite SOS kada je potrebna POMOĆ u divljini.
4. USB punjenje: Naša punjiva radna lampa ugrađena u 18650 litijum-jonske baterije, omogućava brzo i praktično punjenje preko USB-a, štedeći nevolje od česte zamjene baterija.
radna svjetla na baterije

Karakteristika---->radno svjetlo na baterije
1. LED radno svjetlo na baterije sa magnetnom bazom.
2. Vodootporan: Flood Light ima otporan na pad i vodootporan dizajn. Savršeno za popravku automobila, kampovanje, ribolov, rasvjetu u slučaju nužde...
3. SOS funkcija: Reflektori sa plavim i crvenim trepćućim LED sigurnosnim svjetlima, najkorisnija oprema za hitne slučajeve na cesti ili pošaljite SOS kada je potrebna POMOĆ u divljini.
4. USB punjenje: Naša punjiva radna lampa ugrađena u 18650 litijum-jonske baterije, omogućava brzo i praktično punjenje preko USB-a, štedeći nevolje od česte zamjene baterija.
specifikacija:
| ime proizvoda | radna svjetla na baterije |
| Model | BW-RP01 |
| Baterija | 7.4V 10000mah 18650 Li-ion baterija |
| Kapacitet | 12000mAh |
| Eksterna ulazna struja punjenja: | 5 ± 0,2 / 2000 ± 50MA |
| Napon/struja punjenja | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Vrijeme pražnjenja | 16H |
| Lumen | 700lm (normalna svjetlina) -1700lm (visoka svjetlina) |
| Pametni zaštitni čip | prekomjerno punjenje / prekomjerno pražnjenje / kratki spoj / zaštita. |
| Vodootporan | IP65 |
| Težina | 1.4g |
| Certifikat | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Garancija | 5 godina |
Više detalja:







FAQ:
P1: Koliko dugo traje provjera prilagođenog logotipa proizvoda?
P1: Koliko dugo traje provjera prilagođenog logotipa proizvoda?
Logo za probu proizvoda podržava lasersko graviranje, sitotisak, tampon štampu, itd. Logo laserskog graviranja se može uzorkovati istog dana.
P2: Koje je' vrijeme isporuke uzorka za radna svjetla na baterije?
U dogovorenom roku, naš prodajni tim će vas pratiti kako bi osigurao da je kvalitet proizvoda kvalificiran, možete provjeriti napredak u bilo kojem trenutku
P3: Koje je' vrijeme isporuke?
Potvrdite i dogovorite proizvodnju, premisa koja osigurava kvalitetu, uzorku je potrebno 5-10 dana, vremenu masovne proizvodnje je potrebno 20-30 dana (različiti proizvodi imaju različite proizvodne cikluse, pratit ćemo trend proizvodnje, ostanite u kontaktu s našim prodajnim timom. )
P4: Možemo li samo naručiti malu količinu?
Naravno, mala količina se pretvara u veliku količinu, tako da se nadamo da ćemo moći da nam damo šansu, da na kraju postignemo pobednički cilj.
Popularni tagovi: Radna svjetla na baterije, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak












