Proizvode
Vanjska svjetla na punjive baterije
1. LED radno svjetlo na baterije sa magnetnom bazom
2. Vodootporan: Flood Light ima otporan na pad i vodootporan dizajn. IP65 vodootporna čini da radno svjetlo može raditi i po lošem vremenu. Savršeno za popravku automobila, kampovanje, ribolov, rasvjetu u slučaju nužde...
3. SOS funkcija: Reflektori sa plavim i crvenim trepćućim LED sigurnosnim svjetlima, najkorisnija oprema za hitne slučajeve na cesti ili pošaljite SOS kada je potrebna POMOĆ u divljini.
4. USB punjenje: Naša punjiva radna lampa ugrađena u 18650 litijum-jonske baterije, omogućava brzo i praktično punjenje preko USB-a, štedeći nevolje od česte zamjene baterija.
vanjska svjetla na punjive baterije

Značajka----> vanjska svjetla na punjivu bateriju
1. LED radno svjetlo na baterije sa magnetnom bazom.
2. Vodootporan: Flood Light ima otporan na pad i vodootporan dizajn. Savršeno za popravku automobila, kampovanje, ribolov, rasvjetu u slučaju nužde...
3. SOS funkcija: Reflektori sa plavim i crvenim trepćućim LED sigurnosnim svjetlima, najkorisnija oprema za hitne slučajeve na cesti ili pošaljite SOS kada je potrebna POMOĆ u divljini.
4. USB punjenje: Naša punjiva radna lampa ugrađena u 18650 litijum-jonske baterije, omogućava brzo i praktično punjenje preko USB-a, štedeći nevolje od česte zamjene baterija.
specifikacija:
| ime proizvoda | vanjska svjetla na punjive baterije |
| Model | BW-RP01 |
| Baterija | 7.4V 10000mah 18650 Li-ion baterija |
| Kapacitet | 12000mAh |
| Eksterna ulazna struja punjenja: | 5 ± 0,2 / 2000 ± 50MA |
| Napon/struja punjenja | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Vrijeme pražnjenja | 16H |
| Lumen | 700lm (normalna svjetlina) -1700lm (visoka svjetlina) |
| Pametni zaštitni čip | prekomjerno punjenje / prekomjerno pražnjenje / kratki spoj / zaštita. |
| Vodootporan | IP65 |
| Težina | 1.4g |
| Certifikat | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Garancija | 5 godina |
Više detalja:







FAQ:
A1: Naravno, željeli bismo vam dati uzorak kako biste provjerili kvalitetu, boju, detalje o OEM-u prije narudžbe.
P2: Koje načine plaćanja prihvatate za punu narudžbu?
P2: Dostupni su različiti načini plaćanja, uključujući PayPal, MasterCard, Alibaba Trade Assurance, T/T, L/C itd.
P3: Da li je moguće staviti naš logotip na vaš proizvod ili pakiranje proizvoda?
A3: Naravno, mi smo proizvodnja, dobrodošli da prilagodimo kao što su LOGO, boja, priručnik proizvoda, pakovanje itd.
P4: Zašto su naši kupci odabrali nas?
A4:1. odgovori< 5="">
2. vrijeme isporuke> 99%.
3. kontrola kvaliteta> 99%
4. usluga nakon prodaje> 99%
5. 100% QC inspekcija prije blagovremene isporuke robe.
Popularni tagovi: vanjska svjetla na punjivu bateriju, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak











