Proizvode
Led svjetlo na baterije sa magnetnom bazom
. LED radno svjetlo na baterije sa magnetnom bazom
. IP65 vodootporna čini da radno svjetlo može raditi i po lošem vremenu. Savršeno za popravku automobila, kampovanje, ribolov, rasvjetu u slučaju nužde...
. Svetlosni režim: visoka osvetljenost- normalna osvetljenost -SOS (blic) - Crveni/plavi blic
. Punjive&baterije: prijenosno svjetlo koje napaja 18650 Li-ion punjivih baterija (uključene).
LED lampa na baterije sa magnetnom bazom

Značajka ----> LED radna svjetla na baterije
. LED radno svjetlo na baterije sa magnetnom bazom
. IP65 vodootporna čini da radno svjetlo može raditi i po lošem vremenu. Savršeno za popravku automobila, kampovanje, ribolov, rasvjetu u slučaju nužde...
. Svetlosni režim: visoka osvetljenost- normalna osvetljenost -SOS (blic) - Crveni/plavi blic
. Punjivo&pojačalo; Napaja se baterijama: prijenosno svjetlo koje napaja 18650 Li-ion punjivih baterija (uključene).
.USB punjenje: Naša punjiva radna lampa ugrađena u litijum-jonske baterije od 18650, omogućava brzo i praktično punjenje preko USB-a, štedeći nevolje zbog česte zamene baterija.
specifikacija:
| ime proizvoda | LED lampa na baterije sa magnetnom bazom |
| Model | BW-RP01 |
| Baterija | 7.4V 10000mah 18650 Li-ion baterija |
| Kapacitet | 10000mAh |
| Eksterna ulazna struja punjenja: | 5 ± 0,2 / 2000 ± 50MA |
| Napon/struja punjenja | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Vrijeme pražnjenja | 16H |
| Lumen | 700lm (normalna svjetlina) -1700lm (visoka svjetlina) |
| Pametni zaštitni čip | prekomjerno punjenje / prekomjerno pražnjenje / kratki spoj / zaštita. |
| Vodootporan | IP65 |
| Težina | 1.4g |
| Certifikat | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Garancija | 5 godina |
Više detalja:







naše usluge
1). Prilagođeni dizajn je dostupan, OEM& ODM su dobrodošli.
2). Učinite vrhunski kvalitet uz konkurentnu cijenu.
3). Zaštita vašeg dizajna i svih vaših privatnih podataka.
4) .Mogli bismo isporučiti jedinstvene artikle.
5). Stabilnost kvaliteta, može pružiti certifikaciju proizvoda.
6). Pogodni načini plaćanja: PayPal, T/T i Western Union.
7). Brza isporuka: možemo dogovoriti pošiljku u roku od 5 radnih dana.
8). Kvalitetno&pojačalo; Usluga: Naš prioritet je uvijek bio da našim klijentima pružimo proizvode vrhunskog kvaliteta i vrhunsku korisničku uslugu.
9). Brzo vreme isporuke: Mi'posvećeni smo obezbeđivanju najbržeg vremena obrade i veoma naporno radimo kako bismo osigurali da svi vaši rokovi budu ispunjeni.
FAQ:
1. Raznovrsni proizvodi:
Raznolikost modela za vanjske/unutarnje LED svjetiljke, LED panele, LED reflektore, LED radne svjetiljke, LED svjetla za stadione, ispunjavaju sve zahtjeve i ostvaruju više profita za kupce.
2. Iskusni& Profesionalni:
11 godina iskustva u proizvodnji na LED radnom svjetlu, profesionalna izrada& dizajn.
3. Najbolje sirovine:
Visok kvalitet, velika svjetlina i dug vijek trajanja.
4. Konkurentna cijena:
100% fabrička cijena, konkurentna i razumna cijena.
5. Stroga kontrola kvaliteta:
100% testiranje prije pakiranja, uvjerite se u naš kvalitet prije isporuke.
6. Garancija kvaliteta:
Životni vijek LED radnog svjetla je više od 50.000 sati
Sva naša LED radna svjetla imaju CE, FCC, RoHS certifikate.
7. Prompt&Profesionalna usluga:
Na sve upite ćemo odgovoriti u roku od 24 sata radnim danima i od nas ćete dobiti korisne prijedloge.
Popularni tagovi: LED svjetlo na baterije sa magnetnom bazom, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak












