Proizvode
Noćno svjetlo za kampiranje na baterije
. LED radno svjetlo na baterije sa magnetnom bazom
. IP65 vodootporna čini da radno svjetlo može raditi i po lošem vremenu. Savršeno za popravku automobila, kampovanje, ribolov, rasvjetu u slučaju nužde...
. Svetlosni režim: visoka osvetljenost- normalna osvetljenost -SOS (blic) - Crveni/plavi blic
. Pametni zaštitni čip: zaštita od prekomjernog punjenja, zaštita od prekomjernog pražnjenja i zaštita od kratkog spoja.
. Punjive&baterije: prijenosno svjetlo koje napaja 18650 Li-ion punjivih baterija (uključene).
noćno svjetlo na baterije za kampiranje

Značajka ----> LED radna svjetla na baterije
. LED radno svjetlo na baterije sa magnetnom bazom
. IP65 vodootporna čini da radno svjetlo može raditi i po lošem vremenu. Savršeno za popravku automobila, kampovanje, ribolov, rasvjetu u slučaju nužde...
. Svetlosni režim: visoka osvetljenost- normalna osvetljenost -SOS (blic) - Crveni/plavi blic
. Pametni zaštitni čip: zaštita od prekomjernog punjenja, zaštita od prekomjernog pražnjenja i zaštita od kratkog spoja.
. Punjivo&pojačalo; Napaja se baterijama: prijenosno svjetlo koje napaja 18650 Li-ion punjivih baterija (uključene).
specifikacija:
| naziv proizvoda | noćno svjetlo na baterije za kampiranje |
| Model | BW-RP01 |
| Baterija | 7.4V 10000mah 18650 Li-ion baterija |
| Kapacitet | 10000mAh |
| Boja | Crni, Sliver |
| Eksterna ulazna struja punjenja: | 5 ± 0,2 / 2000 ± 50MA |
| Napon/struja punjenja | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Vrijeme pražnjenja | 16H |
| Lumen | 700lm (normalna svjetlina) -1700lm (visoka svjetlina) |
| Pametni zaštitni čip | prekomjerno punjenje / prekomjerno pražnjenje / kratki spoj / zaštita. |
| Vodootporan | IP65 |
| Težina | 1.4g |
| Feature | punjiva led radna lampa |
| Certifikat | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Garancija | 5 godina |
Više detalja:
noćno svjetlo na baterije za kampiranje







Naša usluga
1.Vrijeme odgovora
Na vaš upit u vezi s našim proizvodima ili cijenama bit će odgovoreno u roku od 24 sata. Dobro obučeno i iskusno osoblje koje će odgovoriti na sve vaše upite na tečnom engleskom jeziku. Imamo odličan sistem korisničke podrške s dobro obučenim, jakim i vještim servisnim timom koji pruža klijentima uz sveobuhvatnu pretprodajnu uslugu, usluge proizvoda i postprodajne usluge.
2. Nakon prodajne usluge
Naša kompanija ima sveobuhvatan sistem postprodajnih usluga i tehničku podršku. Pružamo upute za instalaciju proizvoda, podršku za dodatnu opremu i druge povezane usluge s dodanom vrijednošću. Naš odjel za korisničku podršku ima više od deset visoko obučenih i iskusnih inženjera tehničke podrške, koji su svi zaduženi za tehničku podršku svih LED proizvoda za radna svjetla koje pružamo svim širom svijeta.
3.Prilagodba proizvoda
U skladu sa stvarnim potrebama, jedinstvena prilagodba kako bi se zadovoljile vaše različite potrebe. Kontinuirano poboljšavamo nivo usluge i kvaliteta kako bismo brzo i efikasno zadovoljili potrebe kupaca i garantovali njihove prednosti i interese.
Popularni tagovi: noćno svjetlo na baterije za kampiranje, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak











