Proizvode
RGB LED traka za dekoraciju zabave
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača rgb led traka za dekoraciju zabave u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.
Značajka:
- Uz pomoć naših šarenih RGB LED trakastih lampi, možete stvoriti idealnu atmosferu za svoju zabavu.
- Boja i svjetlina se mogu lako mijenjati kako bi odgovarale bilo kojoj temi zabave ili raspoloženju koje odlučite imati.
- Ove lampe sa LED trakama su veoma dugotrajne-i efikasne u smislu potrošnje energije, te će održati zabavu cijelu noć.
specifikacija:
| Snaga | 10W po metru |
| IP Rating | IP40 ili IP65 vodootporan |
| Ulazni napon | 85-265V ili 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Svjetlosna efikasnost | 110-1201m/W |
| Radna temperatura | -20C" 50C |
| Veličina | 5000* 5 mm, širina 5 mm |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K |
| LED | 240KOM 2835 LED,Epistar & Samsung |
| Materijal | PVC +LED |
| Garancija | 5 godina |
| Kontrola | Daljinsko upravljanje |
Detaljne slike:




Upotreba:



o nama:


Pakovanje i dostava:

Popularni tagovi: rgb led traka za dekoraciju zabave, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak












