Proizvode
12V RGBW LED traka IP65
- Dolazi sa vlastitim drajverom za jednostavnu instalaciju
- Može se rezati tako da odgovara bilo kojoj veličini ili prostoru
- Energetski efikasan i isplativ
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Karakteristike:
1.Ova LED traka je opremljena hibridnim bijelim i LED čipovima koji mijenjaju boju, idealan kada su potrebna oba svjetlosna efekta.
2. Naša RGBW LED traka ima najnoviju integriranu LED koja daje superiornu mješavinu boja i jačinu boja u usporedbi s odvojenim RGB i bijelim čipovima. Sastoji se od 60 RGBW LED dioda po metru. LED diode su montirane na bijelu PCB (printed Circuit Board). Naše RGBW trake imaju 3M samoljepljivu podlogu za jednostavnu instalaciju.
Specifikacija
| Ulazni napon | 12 V DC |
|---|---|
| Dimmable | Da |
| Boja | Različiti, ovisno o korištenom kontroleru. |
| Ugao snopa | 120 stepeni |
| Dužina kabla | 300mm |
| Waterproof Rating | IP65 |
| Širina | 12mm |
| Debljina | 3mm |
| Garancija | 5 godina |
Više slika




Prijave

Popularni tagovi: 12v rgbw led trakasta svjetla ip65, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
Sljedeći:
LED traka za plafon sa drajverom
Pošaljite upit









