Proizvode
Punjiva magnetna radna lampa
1. LED radno svjetlo na baterije sa magnetnom bazom
2. Vodootporan: Flood Light ima otporan na pad i vodootporan dizajn. IP65 vodootporna čini da radno svjetlo može raditi i po lošem vremenu. Savršeno za popravku automobila, kampovanje, ribolov, rasvjetu u slučaju nužde...
3. SOS funkcija: Reflektori sa plavim i crvenim trepćućim LED sigurnosnim svjetlima, najkorisnija oprema za hitne slučajeve na cesti ili pošaljite SOS kada je potrebna POMOĆ u divljini.
4. USB punjenje: Naša punjiva radna lampa ugrađena u 18650 litijum-jonske baterije, omogućava brzo i praktično punjenje preko USB-a, štedeći nevolje od česte zamjene baterija.
punjiva magnetna radna lampa

Značajka---->prijenosno led radno svjetlo
1. LED radno svjetlo na baterije sa magnetnom bazom.
2. Vodootporan: Flood Light ima otporan na pad i vodootporan dizajn. Savršeno za popravku automobila, kampovanje, ribolov, rasvjetu u slučaju nužde...
3. SOS funkcija: Reflektori sa plavim i crvenim trepćućim LED sigurnosnim svjetlima, najkorisnija oprema za hitne slučajeve na cesti ili pošaljite SOS kada je potrebna POMOĆ u divljini.
4. USB punjenje: Naša punjiva radna lampa ugrađena u 18650 litijum-jonske baterije, omogućava brzo i praktično punjenje preko USB-a, štedeći nevolje od česte zamjene baterija.
specifikacija:
| ime proizvoda | punjiva magnetna radna lampa |
| Model | BW-RP01 |
| Baterija | 7.4V 10000mah 18650 Li-ion baterija |
| Kapacitet | 12000mAh |
| Eksterna ulazna struja punjenja: | 5 ± 0,2 / 2000 ± 50MA |
| Napon/struja punjenja | 12±0,1 / 2000 ±50MA |
| Led Power | 27W |
| Vrijeme pražnjenja | 16H |
| Lumen | 700lm (normalna svjetlina) -1700lm (visoka svjetlina) |
| Pametni zaštitni čip | prekomjerno punjenje / prekomjerno pražnjenje / kratki spoj / zaštita. |
| Vodootporan | IP65 |
| Težina | 1.4g |
| Certifikat | CE, EMC, FCC, RoHS |
| Garancija | 5 godina |
Više detalja:
punjiva magnetna radna lampa







FAQ:
O: Obično 3-7 dana nakon primitka vaše uplate, ali se može pregovarati na osnovu količine narudžbe i rasporeda proizvodnje, 7 do 25 radnih dana za masovnu narudžbu.
Q2. Koji su vaši uslovi isporuke za punjivo magnetno radno svjetlo?
O: Šaljemo ekspresnim putem, zračnim putem ili morem. Specifična pošiljka je prema težini robe, mi ćemo izabrati najbolju u skladu sa zahtjevima naših kupaca'.
Q3. Koji su vaši uslovi pakovanja?
O: Generalno, svoju robu pakujemo u neutralne kutije i kartone. Ako imate zakonski registrovan patent, možemo zapakovati robu u vaše brendirane kutije nakon što dobijemo vaša pisma ovlašćenja.
Q4. Koji su Vaši uslovi plaćanja?
O: T/T, Western Union, PayPal, kreditna kartica itd.
Q5. Da li prihvatate OEM/ODM? Koju uslugu prilagođavanja nudite za punjivo magnetno radno svjetlo?
O: Da! Imamo profesionalni R&D tim. Nudimo uslugu štampanja logotipa/lasera; prilagođena naljepnica& kutija za pakovanje; Također prihvaćamo prilagođenu LED svjetlosnu boju i funkcionalni dizajn.
O: Okeanskim, vazdušnim ili ekspresnim putem, možete odabrati onaj koji najbolje odgovara vašoj narudžbi.
P7 : Možete li mi ponuditi najsigurnije uslove plaćanja?
O: Možete nam platiti preko T/T, PAYPAL, WESTERN UNION ili L/C.
Popularni tagovi: punjivo magnetno radno svjetlo, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
-
Prijenosno solarno LED radno svjetloPrikaži više> -
Led svjetlo na baterije sa magnetnom bazomPrikaži više> -
Vanjska svjetla na punjive baterijePrikaži više> -
Led radna svjetla na punjivu baterijuPrikaži više> -
Prijenosno LED radno svjetloPrikaži više> -
Unutrašnja stropna svjetla za autokućePrikaži više>











