Proizvode
Ulična lampa{0}}na solarni pogon
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača uličnih svjetiljki na solarni{2}}pogon u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.
Značajka:
- Naša ulična lampa-na solarni pogon je efikasno i ekološki prihvatljivo rješenje za rasvjetu koje koristi čistu i obnovljivu energiju sunca za alternativu osvjetljenju.
- Naša ulična rasvjeta je opremljena sofisticiranim senzorskim sistemom koji joj omogućava da automatski mijenja nivoe svjetline u zavisnosti od okruženja oko sebe. Ovo pomaže u uštedi energije i smanjenju količine svjetlosnog zagađenja koje se proizvodi.
- Kada je u pitanju osvjetljenje ulica i javnih površina, naša ulična svjetiljka na-napajanje je pouzdana i isplativa opcija zbog produženog vijeka trajanja i veoma robusne konstrukcije.
specifikacija:
| Temperatura boje (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Svjetlosna efikasnost (lm/w) | 140LM/W |
| Snaga | 50W/100W/150W/200W |
| Vodootporan | IP66 vodootporan |
| LED čip | 2835 LED,Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materijal | Aluminijska legura+PC sočivo |
| Solar Panel | Monokristalna silicijumska ćelija |
| Baterija | Litijumska baterija 12V |
| PF | 0.9 |
| Garancija | 3 godine |
| Vrijeme punjenja | 7 sati |
| Vrijeme pražnjenja | Ušteda modela: 3-5 kišnih dana |
| Working Mode | PIR senzor |
Detaljne slike:



Upotreba:


o nama:


Pakovanje i dostava:

Popularni tagovi: ulična lampa-na solarni pogon, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak












