Proizvode

100W All-In-Solarna ulična svjetla od 100W
1. Ekstra tanak dizajn školjke lampe.
2. Bijela, siva, crna tri boje po izboru.
Efikasnost lumena 3.150lm/w, super svetao.
4. Visoka stopa konverzije Monokristalni silicijum fotonaponski paneli.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača 100w sve-sve u{4}} solarnih uličnih svjetala u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.

Karakteristike proizvoda:
1. Integrisani dizajn i izvor, LiFePO4 litijumska baterija velikog kapaciteta, visoka energija i dug život, male težine, zelena i
zaštite životne sredine, ne proizvode nikakve štetne materije.
2. Uvezeni LED čip sa visokom svjetlosnom efikasnošću koja može doseći 180 LM/W, a svjetlosna efikasnost cijele lampe može doseći najmanje 160 LM/W
3. Sve serije koriste MPPT/PWM kontroler koji može povećati efikasnost punjenja za 15%-30%.
Specifikacija
| Snaga | 100W |
| Solar Panel | 6V, 55W |
| Lithium Battery | 240WH,3.2V |
| CCT | 2700-6500K |
| Vrijeme punjenja | 6-8 sati |
| Radno vrijeme | 12-15 sati (5-7 kišnih dana) |
| Control Mode | Kontrola vremena + mikrotalasna indukcija ili infracrvena indukcija |
| IP Rating | IP66 |
| Visina montaže | 9-10 metara |
| Ugradnja prostora između 2 lampe | 10-22 metara |
| Garancija | 5 godina |
Više detalja o slici





Aplikacija

Popularni tagovi: 100w sve-u- solarne ulične rasvjete, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
-
LED solarno ulično svjetlo 50wPrikaži više> -
Solarno LED vanjsko svjetlo sa daljinskim upravljačemPrikaži više> -
Javno vodootporno ulično svjetloPrikaži više> -
Senzor fotoćelije LED ulično svjetloPrikaži više> -
Vanjski prostor Javno parkiralište svjetloPrikaži više> -
Led rasvjeta javnih površina parkingaPrikaži više>







