Proizvode
200W vertikalno ulično svjetlo na solarni pogon
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača 200w vertikalne ulične rasvjete na solarni pogon u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.
Značajka:
- Vertikalna ulična svjetiljka sa solarnim napajanjem od 200 W, koja ima elegantan i moderan dizajn, ne samo da osvjetljava ulice već i daje dojam profinjenosti okolnom okruženju.
- Ova ulična rasvjeta je i isplativa-i ekološki korisna, dajući zajednicama pristup opcijama za održivu energiju. To radi koristeći snagu sunca.
- Ova posebna ulična rasvjeta je dizajnirana da preživi teške vremenske uslove i da pruži pouzdano osvjetljenje dugi niz godina. Izrađen je od solarnih panela koji imaju visoku efikasnost i čvrstu strukturu.
specifikacija:
| Temperatura boje (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K |
| Svjetlosna efikasnost (lm/w) | 140LM/W |
| Snaga | 50W/100W/150W/200W |
| Vodootporan | IP66 vodootporan |
| LED čip | 2835 LED,Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materijal | Aluminijska legura+PC sočivo |
| Solar Panel | Monokristalna silicijumska ćelija |
| Baterija | Litijumska baterija 12V |
| PF | 0.9 |
| Garancija | 3 godine |
| Vrijeme punjenja | 7 sati |
| Vrijeme pražnjenja | Ušteda modela: 3-5 kišnih dana |
| Working Mode | PIR senzor |
Detaljne slike:



Upotreba:


o nama:


Pakovanje i dostava:

Popularni tagovi: 200w vertikalno ulično svjetlo na solarni pogon, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
-
Punjiva solarna ulična rasvjetaPrikaži više> -
Integrirana solarna led ulična svjetiljkaPrikaži više> -
Aluminijumska SMD ulična svjetla Led kutija za cipelePrikaži više> -
Aluminijumska led rasvjeta za putPrikaži više> -
Led Shoebox Light Led Area LightingPrikaži više> -
150W Ac solarna ulična rasvjetaPrikaži više>












