Proizvode
Solarno LED ulično svjetlo 800W za rasvjetu cesta
1. Ulična svjetla na-napajanje su ekološki prihvatljiva i energetski{2}}efikasna, koristeći snagu sunca za osvjetljavanje ulica bez oslanjanja na tradicionalne izvore električne energije.
2. Ova inovativna svjetla se lako instaliraju i zahtijevaju minimalno održavanje, što ih čini a.
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
Značajka:
1. Sa ultra-svjetlim LED lampama od 800 W, ova solarna LED ulična svjetiljka je odlična za osvjetljavanje puteva i šetnica s lakoćom.
2. Ova ulična svjetiljka je energetski{1}}efikasna i ekološki korisna, budući da se napaja solarnom energijom, a ima i dizajn koji joj omogućava kontinuirano osvjetljenje tokom cijele noći.
3. Čvrsta struktura ove lampe garantuje da će nastaviti da funkcioniše tokom dužeg vremenskog perioda, što je čini pouzdanim i isplativim izborom rasvjete za bilo koju spoljašnju površinu.
specifikacija:
| Temperatura boje (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K |
| Svjetlosna efikasnost (lm/w) | 160LM/W |
| Snaga | 150W/300W/500W/800W/1000W |
| Vodootporan | IP66 vodootporan |
| LED čip | 2835 LED,Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materijal | Aluminijska legura+PC sočivo |
| Solar Panel | Monokristalna silicijumska ćelija |
| Baterija | Litijumska baterija 12V |
| PF | 0.9 |
| Garancija | 3 godine |
| Vrijeme punjenja | 7 sati |
| Vrijeme pražnjenja | Ušteda modela: 3-5 kišnih dana |
| Working Mode | PIR senzor |
Detaljne slike:



Upotreba:


o nama:


Pakovanje i dostava:

Popularni tagovi: Solarno LED ulično svjetlo 800W za putnu rasvjetu, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-
LED ulična rasvjeta LED svjetiljke kutija za cipelePrikaži više> -
Svjetlo za parkiralište LED ulično svjetloPrikaži više> -
IP65 Led svjetlo za parkingPrikaži više> -
Svjetiljka Led Road Street Light PublicPrikaži više> -
5000K crno LED ulično svjetloPrikaži više> -
Led solarne ulične lampe vanjskePrikaži više>












