Proizvode
Integrisana aluminijumska LED solarna lampa
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača integriranog aluminijskog led solarnog svjetla u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.
Značajka:
- Integrisana aluminijumska LED solarna lampa ima dizajn koji je istovremeno savremen i elegantan, što je čini odličnim dodatkom umjetničkoj privlačnosti bilo kojeg vanjskog prostora.
- Ova lampa je energetski-efikasna i ekološki prihvatljiva zahvaljujući inovativnoj solarnoj tehnologiji koju koristi. To će vam pomoći da uštedite novac na računima za struju i smanjite ukupni ugljični otisak.
- Dugotrajne-performanse su osigurane čvrstim aluminijumskim dizajnom, što ga čini pouzdanim rješenjem za rasvjetu-za{2}}održavanje za vaš dom ili poslovni prostor.
specifikacija:
| Temperatura boje (CCT) | 3000K, 4000K |
| Svjetlosna efikasnost (lm/w) | 140LM/W |
| Snaga | 50W/100W |
| Vodootporan | IP66 vodootporan |
| LED čip | 2835 LED,Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materijal | Aluminijska legura+PC sočivo |
| Solar Panel | Monokristalna silicijumska ćelija |
| Baterija | Litijumska baterija 12V |
| PF | 0.9 |
| Garancija | 3 godine |
| Vrijeme punjenja | 7 sati |
| Vrijeme pražnjenja | Ušteda modela: 3-5 kišnih dana |
| Working Mode | PIR senzor |
Detaljne slike:



Upotreba:


Možete dodati dašak elegancije i profinjenosti svom vanjskom dizajnu korištenjem integrirane aluminijske LED solarne lampe, koja će povećati atraktivnost vanjskog dijela vaše kuće.
o nama:


Pakovanje i dostava:

Popularni tagovi: integrirano aluminijsko led solarno svjetlo, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
-
Radarska indukcija LED solarnih uličnih svjetiljkiPrikaži više> -
Led solarno ulično svjetlo sa kameromPrikaži više> -
120W solarna LED ulična lampaPrikaži više> -
Led rasvjeta Parking ulicaPrikaži više> -
Led ulično svjetlo na solarni pogon sa automatskom kontro...Prikaži više> -
Solarno LED ulično svjetlo 800W za rasvjetu cestaPrikaži više>












