Proizvode
LED fokusna staza
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
Značajka:
1. LED Focus Track Light pruža preciznu kontrolu snopa, omogućavajući vam da istaknete određena područja s lakoćom i preciznošću.
2. Sa svojim podesivim uglom snopa, LED Focus Track Light nudi svestranost kako bi zadovoljio različite potrebe osvjetljenja.
3. Ovo energetski{1}}efikasno rješenje za rasvjetu može se pohvaliti dugim vijekom trajanja, smanjujući troškove održavanja i uticaj na životnu sredinu.
specifikacija:
| Snaga | 10W 12W 15W 20W |
| Ulazni napon | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K |
| Stanovanje | Crna ili bela dostupna |
| LED čip | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Životni vijek | 5000 |
| Luminous Efficiency | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Da |
| Aplikacija | Rezidencija/kancelarija/muzej/galerija/maloprodaja/ izložbeni prostor |
| Garancija | 5 godina |
Detaljne slike:



upotreba:


o nama:


pakovanje i dostava:

Popularni tagovi: led fokusno svjetlo, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
Pošaljite upit











