Proizvode
Fashion Shop Rail Light
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača svjetla za modne trgovine u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.
Značajka:
- Modni butik U cilju poboljšanja cjelokupnog izgleda vaše radnje, Rail Light nudi dizajn koji je istovremeno elegantan i suvremen.
- Ova tračna lampa vam daje mogućnost stvaranja idealne atmosfere za izlaganje vaše odjeće i dodataka pružajući vam razne postavke osvjetljenja koje možete prilagoditi.
- Fashion Shop Rail Light je izdržljiv i dugotrajan-s obzirom na visoko-kvalitetne materijale koji su korišteni u njegovoj konstrukciji, što ga čini investicijom koja se isplati uložiti za vašu kompaniju.
specifikacija:
| Snaga | 10W 12W 15W 20W |
| Ulazni napon | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K |
| Stanovanje | Crna ili bela dostupna |
| LED čip | 10W 12W 15W 20W 30W LED COB |
| Životni vijek | 5000 |
| Luminous Efficiency | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Da |
| Aplikacija | Rezidencija/ured/muzej/galerija/maloprodaja/ izložbeni prostor |
| Garancija | 5 godina |
Detaljne slike:



upotreba:


o nama:


pakovanje i dostava:

Popularni tagovi: modna trgovina željeznička svjetla, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak












