Proizvode
220V LED svjetlo na stazi
• Jednostavan za instalaciju i zamjenu
• Može se podesiti pod više uglova
• Dug vijek trajanja bez česte zamjene
• Novi podesivi dizajn staze, upotreba visoko-kvalitetnog izvora svjetlosti
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača 220v led svjetiljki u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.

Feature
- Materijal: Aluminijski LED reflektor.
- Boja: bijeli unutrašnji reflektor.
- Topli savjet: Poštovani kupče, zbog efekta osvjetljenja, svjetline monitora, ručnog mjerenja itd., moglo bi doći do malih razlika u boji i veličini između fotografije i stvarne rasvjete na plafonu.
- Veličina: oko 15x9x9cm reflektori u zatvorenom prostoru.
- za bilo koju vrstu unutrašnjeg ambijenta, uključujući prodavnice odjeće, izložbene hale, hotele ili šoping centre LED reflektore.
- Napravljeno od aluminijumskog materijala, ovo LED svjetlo na stazi je izdržljivo i čvrsto.
- 90 stepen i glava podesiva za 360 stepeni što ga čini za akcentno osvjetljenje vitrine.
Specifikacije
| Nazivna snaga: | 30W |
| nazivni napon: | 85-265V AC |
| Boja: | 4000K |
| CRI | 92 |
| Materijal: | Aluminijum +P MMA |
| Svjetlost-Lm: | 3900Lm |
| Ugao snopa (º): | 45º |
| Svjetlosna efikasnost (Lm/W): | 130Lm/W |
Više slika





Prijave:



FAQ
Q1. Šta je sa vremenom isporuke?
O: Uzorak treba 3-5 dana, vrijeme masovne proizvodnje treba 1-2 sedmice za količinu narudžbe.
Q2.Da li je u redu da odštampam svoj logo na proizvodu sa led svetlima?
O: Da. Molimo vas da nas formalno obavestite pre naše proizvodnje i prvo potvrdite dizajn
na osnovu našeg uzorka.
Popularni tagovi: 220v led svjetlo na stazi, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak









