Proizvode
Led Food Fresh Meat Track Lights
1. Dostupan u crnoj, bijeloj boji
2. Rashladni element od livenog aluminijuma za optimalno upravljanje toplotom
3. Dostupan u bijeloj i crnoj boji
4. Optičke opcije Spot, Flood i Wide Flood
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Karakteristike:
1. Dostupan u crnoj, bijeloj boji
2. Rashladni element od livenog aluminijuma za optimalno upravljanje toplotom
3. Dostupan u bijeloj i crnoj boji
4. Optičke opcije Spot, Flood i Wide Flood
5. Integrisani vozač klase 2
6.Suhe i vlažne lokacije
7.Non-dimable /TRIAC /0-10 / Dali dimable
Specifikacije
| Snaga | 30W |
| Dimenzija (D*D*V) | D95 H145mm |
| Lumeni | 3000lm (±200) |
| LED čip | Citizen COB /CREE COB/Epistar |
| CRI | >90Ra or >80Ra |
| CCT | 2400K (pekara) 2700K 3000K 4000K 5000K Pink (meso) |
| Završi | bijela crna završna obrada za opciju |
| Ugao snopa | 24 stepena, 38 stepeni |
| Adapter | 2 žice / Safty 3 žice / Evropski standard 3 faze 4 žice |
| Stanovanje | Aluminijum plus reflektor |
| Životni vijek | 50000hours |
Više slika



Prijave:
.
Popularni tagovi: led svjetla za svježe meso, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti
-
CCT podesiva led svjetla na staziPrikaži više> -
Led svjetla na stazi za trgovine odjećomPrikaži više> -
40W Cob Led Spot Track LightPrikaži više> -
Moderni reflektori sa podesivim zatamnjivanjemPrikaži više> -
Ružičasta boja Food Track LightPrikaži više> -
30W LED lampa na stazi u ružičastoj bojiPrikaži više>










