Proizvode
LED perli čip za DIY reflektore
Raspon snage: {{0}}.2W, 0.5W, 1W, 1.5W, 2W Dostupna disipacija snage.
Napon naprijed: 3V, 6V, 9V, 18V, 36V.
Struja naprijed: 30mA, 60mA, 100mA, 150mA, 350mA.
Indeks prikazivanja boja: Ra80, Ra90, Ra95, Ra98, 99Ra.
Visoka svjetlosna efikasnost: dostupno 220 LM/W.
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
LED perli čip za DIY reflektore

specifikacije:
Značajka:
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Light Color | hladna bijela (6000~6500K) |
| Snaga | 1W |
| voltaža | 3.0~3.6V |
| Luminous Flux | 100~110LM/W |
| Ugao snopa | 120 stepeni |
| Indeks prikazivanja boja | Veće ili jednako 75 |
| Prosječan životni vijek | 50000 sati |
| Certifikat | ROHS |
| Dužina: pribl | 1,5 cm / 0.59 in |
| Težina paketa | 16g |
| Paket uključen | 1 x 50 kom LED hladne bijele lampe perle |
Više slika:










Popularni tagovi: LED perli čip za diy reflektore, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
Sljedeći:
Bijeli Led Epistar čip velike snage
Pošaljite upit








