Proizvode
0.2W 2835 Smd Led čip
Raspon snage: {{0}}.2W, 0.5W, 1W, 1.5W, 2W Dostupna disipacija snage.
Napon naprijed: 3V, 6V, 9V, 18V, 36V.
Struja naprijed: 30mA, 60mA, 100mA, 150mA, 350mA.
Indeks prikazivanja boja: Ra80, Ra90, Ra95, Ra98, 99Ra.
Visoka svjetlosna efikasnost: dostupno 220 LM/W.
0.2W 2835 smd LED čip

specifikacije:
Značajka:
1. Niska potrošnja energije
2. Dug vijek trajanja - pouzdan kvalitet
3. Dostupno na traci i kolutu
4. Usklađen sa RoHS
5. Pogodno za sve SMT metode montaže
6. Široki ugao gledanja
7. 99,9 posto čista zlatna žica
| Tip | 2835 SMD LED 0.2W |
| ime proizvoda | 2835 SMD LED 0.2W bijela boja 3V |
| Chip Material | InGaN |
| Emitirajuća boja | Crvena, žuta, plava, zelena, bijela, ružičasta, UV, narandžasta, RGB |
| Napon (V): | 2.8 - 3.4 V 6V 9V 18V |
| Snaga | 0.2 Watt |
| Power Dissipation | 0.1 |
| Ugao gledanja (stepen) | 120 stepeni |
| Usmjerena struja (mA) | 30-150 mA |
| Reverzna struja (uA) | 10 uA |
| Garancija | 2 godine |
| Pakovanje | 4000 kom/rolna |
| Aplikacija | LED traka, LED modul, LED cijev, LED panel, LED |
Više slika:










Naše usluge i snaga
Mi smo u ovoj oblasti već 12 godina, imamo profesionalni QC QA sa dugogodišnjim iskustvom u našoj kompaniji.
Možemo napraviti gotov proizvod po vrlo povoljnoj cijeni.
Naš paket može biti fleksibilan, možemo staviti naljepnicu i logo kupca na paket.
Imamo veliku količinu na lageru, možemo dogovoriti isporuku u kratkom roku nakon uplate.
Popularni tagovi: 0.2w 2835 smd led čip, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak








