Proizvode
Solarna svjetla za parking
1. LAKA INSTALACIJA I PODEŠAVANJE Lako instalirajte reflektor i solarni panel bilo gdje za nekoliko minuta, nema potrebe za unajmljivanjem električara.
2. BATERIJA DUGOG VJEKTA Premium super-veličina 8000mah baterija ima snagu da ostane uključena duže i radi godinama i godinama. Litijum-jonska baterija za najbolje performanse.
3.KVALITETA I GARANCIJA CE i ROHS certificirani. Visokokvalitetna konstrukcija od aluminija i tvrde plastike. IP65 Vodootporan na otvorenom.
solarna parking rasvjeta

Osvetljenje vašeg parkinga je jednostavno sa solarnim parking svetlima. Jednostavno postavite bilo koje od naših svjetala na postojeći stup, uključite ih i uživajte u prekrasnom osvjetljenju vašeg parking mjesta svake noći. Nije potrebno ožičenje. Da biste dobili procjenu za poslovnu solarnu rasvjetu, kliknite na dugme ispod.
Solarna LED svjetla za parking lako se ugrađuju na postojeće ili novo parkiralište. Naši visokokvalitetni sistemi solarne rasvjete su super svijetli i štede novac tako što eliminišu račune za struju i potrebu za kopanjem rovova i kopanjem parkinga postavljanjem solarnih stubova za rasvjetu na parkingu. Solar Illuminations nudi veliki izbor komercijalne solarne rasvjete koja se može koristiti u HOA, susjedstvu i komercijalnim parking prostorima, kao i uličnu rasvjetu.
opis proizvoda
1. LAKA INSTALACIJA I PODEŠAVANJE Lako instalirajte reflektor i solarni panel bilo gdje za nekoliko minuta, nema potrebe za unajmljivanjem električara.
2. BATERIJA DUGOG VJEKTA Premium super-veličina 8000mah baterija ima snagu da ostane uključena duže i radi godinama i godinama. Litijum-jonska baterija za najbolje performanse.
3.KVALITETA I GARANCIJA CE i ROHS certificirani. Visokokvalitetna konstrukcija od aluminija i tvrde plastike. IP65 Vodootporan na otvorenom.
| Snaga | 10W,20W, 30W,40W,50W, 60W,80W,100W |
| Efikasnost | 200lm/W |
| Ulazni napon | DC12/24V |
| Battery Spec | 111-500WH |
| Solar Panel Spec | Monokristalni silicijum 50W/70W/100W |
| IP Rating | IP66 |
| IK Rating | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>70 (Default) / Ra>80 |
| Radna temperatura | -20 stepen do plus 60 stepeni |
| Ugao snopa | Tip II, srednji; Tip III, srednji; Tip V, kratki; |
| Garancija | 5 godina |
| Certifikat | CE, ROHS |
Više detalja o slici


Aplikacija

Pogodno za: puteve, zajednice, itd.
FAQ
1. Šta je solarni parking?
Solarni nadstrešnica je parking prostor koji ima krov sastavljen od fotonaponskih (PV) panela. Ovi nadstrešnici za automobile ponekad mogu smjestiti samo jedno parkirno mjesto, kao što su prilazi za kuće. Za pokrivanje velikih komercijalnih parkinga, mogu se povezati i u nizu.
2.Raduju parking svjetla na solarni pogon?
Solarna svjetla za parking su fantastičan način za osvjetljavanje prostora bez oslanjanja na običan sistem napajanja. Solarna LED svjetla za parking stoga mogu minimizirati troškove instalacije, smanjiti količinu potrebnog ožičenja i smanjiti troškove projekta i održavanja tokom cijelog sistema.
3. Kakva se rasvjeta koristi na parkiralištima?
Lampe visokog intenziteta pražnjenja (HID), kao što su metal-halogene lampe, natrijumske sijalice visokog pritiska i - ako su izuzetno stare - žarulje sa živinom parom, tri su glavne vrste lampi koje se koriste u osvetljenju parkinga.
Popularni tagovi: solarna parking svjetla, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak











