Proizvode
Sve u jednom integrirano solarno ulično svjetlo
1.All in One dizajn, jednostavan za instalaciju.
2.Smart MPPT kontroler ostvaruje inteligentnu kontrolu lampi.
3. Litijumska baterija dubokog ciklusa, punjenje i pražnjenje preko 2, 000 puta.
4. Podesivi nosači za montažu osiguravaju optimalan ugao izlaganja sunčevoj svjetlosti.
Sve u jednom integrirano solarno ulično svjetlo

Prednosti solarne led ulične rasvjete
Potpuno nova vrsta rasvjetnog uređaja za ceste je solarno ulično svjetlo. Solarna energija iz monokristalnih ili polikristalnih silicijumskih solarnih panela pretvara se u električnu energiju tokom dana i pohranjuje u litijumskim ili ventilskim zapečaćenim baterijama bez održavanja preko solarnog kontrolera. Noću, solarni kontroler upravlja pražnjenjem baterije za napajanje LED svjetala. Imaće mnogo prednosti.
1.Ušteda energije.
2.Safety.
3.Fleksibilna aplikacija.
4.Manje ulaganja
opis proizvoda
1.All in One dizajn, jednostavan za instalaciju.
2.Smart MPPT kontroler ostvaruje inteligentnu kontrolu lampi.
3. Podesivi nosači za montažu osiguravaju optimalan ugao izlaganja sunčevoj svjetlosti.
| Snaga | 10W,20W, 30W,40W,50W, 60W,80W,100W |
| Efikasnost | 200lm/W |
| Ulazni napon | DC12/24V |
| Battery Spec | 111-500WH |
| Solar Panel Spec | Monokristalni silicijum 50W/70W/100W |
| IP Rating | IP66 |
| IK Rating | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>70 (Default) / Ra>80 |
| Radna temperatura | -20 stepen do plus 60 stepeni |
| Ugao snopa | Tip II, srednji; Tip III, srednji; Tip V, kratki; |
| Mogućnost montaže | Post Top, Side Entry |
| Garancija | 5 godina |
| Certifikat | CE, ROHS |
Više detalja o slici


Aplikacija

Pogodno za: puteve, zajednice, itd.
Činjenice koje treba uzeti u obzir u vezi sa solarnim uličnim rasvjetama
Kao renomirani proizvođač solarnih uličnih svjetala, u mogućnosti smo ponuditi različite stilove i karakteristike, uključujući tajmer zatamnjivanje, senzore pokreta, kontrolu indukcije ljudskog tijela, vjetrosolarni hibrid, AC/DC hibrid i solarna ulična svjetla sa senzorima pokreta. Postoje i drugi dodaci za solarne sisteme ulične rasvjete, uključujući temeljne kaveze, stubove, žice, itd. Ova solarna ulična svjetla imaju nekoliko primjena, uključujući osvjetljavanje školskih kampusa, puteva i vrtova.
Popularni tagovi: sve u jednom integrirano solarno ulično svjetlo, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
-
36W 4000K 120Lm/W IP40 LED panel svjetlo sa pozadinskim o...Prikaži više> -
Solarno ulično svjetlo s baterijom i pločomPrikaži više> -
LED solarno ulično svjetlo 50wPrikaži više> -
80W solarno sve u jednom ulično svjetloPrikaži više> -
Area Led Lighting Led Shoebox LightPrikaži više> -
Shoes Box Javno LED ulično svjetloPrikaži više>










