Proizvode
9000W solarno ulično svjetlo, 180000 lumena ulična svjetla od sumraka do zore
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
Opis proizvoda

Sa ultra-velikom snagom i lumenom, radi van-mreže sa solarnom energijom, eliminirajući troškove električne energije, dok njegova sposobnost od sumraka-do-zore osigurava pouzdanu, cijelu-noćnu svjetlinu za poboljšanu sigurnost i vidljivost u prostranim vanjskim prostorima.
Detalji o proizvodima
| Temperatura boje (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Svjetlosna efikasnost lampe (lm/w) | 140LM/W |
| Snaga | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Vodootporan | IP66 vodootporan |
| LED čip | 2835 LED, Epistar, Bridgelux,Samsung |
| Materijal | Aluminijska legura+PC sočivo |
| Životni vijek (sati) | 50000 |
| Solar Panel | Monokristalna silicijumska ćelija |
| Baterija | Litijumska baterija 12V |
| PF | 0.9 |

Primjena proizvoda

Popularni tagovi: 9000w solarna ulična svjetla, 180000 lumena od sumraka do zore ulična svjetla, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti











