Proizvode
LED svjetla na stazi Viseća svjetla za kupatilo
1. Debljina kućišta lampe za{1}}lijevanje radi dobrog odvođenja topline.
2. Izvor svjetlosti dubok, apsorbira zalutalu svjetlost, svjetlosni efekat meka protiv - odsjaja.
-
Uvođenje proizvoda

- Karakteristike:
1. Debljina kućišta lampe za{1}}lijevanje radi dobrog odvođenja topline.
2. Izvor svjetlosti dubok, apsorbira zalutalu svjetlost, svjetlosni efekat meka protiv - odsjaja.
- specifikacija:
| Snaga | 10W 12W 15W 20W 30W |
| Ulazni napon | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K/ 6000K |
| Stanovanje | Crna ili bela dostupna |
| Životni vijek | 5000 |
| Luminous Efficiency | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Da |
| Aplikacija | Rezidencija/kancelarija/muzej/galerija/maloprodaja/ izložbeni prostor |
| Garancija | 5 godina |
-
Detaljne slike:



- Upotreba:

- O nama:


Pakovanje i dostava:

FAQ
P1: Mogu li naručiti uzorke LED svjetala?
Odgovor: Da. Pozdravljamo naručivanje uzoraka za testiranje i kontrolu kvaliteta. Mješoviti uzorci su prihvatljivi.
P2: Nemam stropnu rešetku, mogu li koristiti vaš proizvod?
Odgovor: Da, nudimo instalacijska rješenja za sve tipove plafona i možemo ih obezbijediti
Jedinstveni zahtjevi projekta.
P3: Koji je tipični životni vijek LED svjetla na stazi?
Answer: The rated working time of our LED track lightl is>50000 sati.
Pitanje 4: Kako riješiti kvar?
Odgovor: Naša rasvjetna tijela se proizvode pod strogim sistemom kontrole kvaliteta i pakuju u skladu s tim
Napravljen od testa pada i testa vibracija. U garantnom roku šaljemo nova svetla sa manjim brojem novih narudžbi. u vezi
Popravit ćemo vam i ponovo poslati neispravne proizvode u rasutom stanju ili možemo razgovarati o rješenjima na osnovu stvarne situacije.
Q5. Jeste li proizvođač?
Da, naša fabrika se nalazi u Shenzhenu, provinciji Guangdong. Dobrodošli u posjetu i provjeru.
OEM/ODM je dostupan.
Popularni tagovi: led lampe na stazi viseća svjetla za kupaonicu, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak















