Proizvode
LED svjetla na stazi za prodavnicu obuće
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača led svjetiljki za trgovinu obućom u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.
Značajka:
1. Naše visoko-kvalitetne LED lampe će osvijetliti vaš displej cipela, omogućavajući vam da izložite svoje artikle u najpovoljnijem svjetlu koje je moguće postići.
2. Koristeći naše LED lampe na stazi, koje su efikasne u smislu potrošnje energije, možete učiniti da vaša prodavnica obuće izgleda savremenije i živahnije.
3. Visoka svjetlina i prikaz boja naših LED lampi će vam omogućiti da povećate broj klijenata koji su zainteresirani za kupovinu vašeg proizvoda i poboljšate njegovu vizualnu atraktivnost.
specifikacija:
| Snaga | 10W 12W 15W |
| Ulazni napon | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K |
| Stanovanje | Crna ili bela dostupna |
| LED čip | 10W 12W 15W 20W LED COB |
| Životni vijek | 5000 |
| Luminous Efficiency | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Da |
| Aplikacija | Rezidencija/kancelarija/muzej/galerija/maloprodaja/ izložbeni prostor |
| Garancija | 5 godina |
Detaljne slike:



upotreba:


Osvijetlite svoju izložbu cipela s našim vrhunskim-LED lampama za staze, koje će privući pažnju na karakteristične karakteristike svakog para cipela i sigurno privući klijente.
o nama:


Preobrazite atmosferu svog životnog prostora pomoću našeg NOVO dizajniranog unutrašnjeg svjetla, koje ima elegantan i suvremen stil.
pakovanje i dostava:

Popularni tagovi: led svjetlo za trgovinu obućom, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
-
Led svjetla na stazi za trgovine odjećomPrikaži više> -
40W LED svjetlo na stazi za svježe mesoPrikaži više> -
Spot lampa od 40 W za supermarketPrikaži više> -
Magnetno led svjetlo na staziPrikaži više> -
LED svjetlo na stazi bez treperenjaPrikaži više> -
Tračna rasvjeta za dekoraciju izlogaPrikaži više>












