Proizvode
LED staza za izložbenu dvoranu
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača led svjetla za izložbene dvorane u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.
Značajka:
1. LED Track lampa za izložbenu dvoranu opremljena je izuzetno efikasnim{1}}karakteristima za uštedu energije, što osigurava da troši najmanju moguću količinu električne energije.
2. Ovaj najsavremeniji-sistem rasvjete ima niz nivoa svjetline koji se mogu podesiti, omogućavajući kreiranje individualiziranog osvjetljenja koje pomaže da se poboljša ukupni vizuelni doživljaj svake emisije.
3. Ova LED lampa na stazi, koja ima elegantan i savremen dizajn, daje dojam profinjenosti bilo kojoj izložbenoj sali dok istovremeno pruža maksimalnu količinu osvjetljenja za izlaganje umjetničkih djela i drugih kolekcija.
specifikacija:
| Snaga | 10W 12W 15W 30W |
| Ulazni napon | AC85-265V |
| CCT | 3000K/ 4000K/ 5000K |
| Stanovanje | Crna ili bela dostupna |
| LED čip | 10W 12W 15W 20W LED COB |
| Životni vijek | 5000 |
| Luminous Efficiency | 140-160lm/w |
| IP | 40 |
| PF | >0.90 |
| Dimmable | Da |
| Aplikacija | Rezidencija/kancelarija/muzej/galerija/maloprodaja/ izložbeni prostor |
| Garancija | 5 godina |
Detaljne slike:



upotreba:


o nama:


Preobrazite atmosferu svog životnog prostora pomoću našeg NOVO dizajniranog unutrašnjeg svjetla, koje ima elegantan i suvremen stil.
pakovanje i dostava:

Popularni tagovi: led svjetlo za izložbenu halu, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
-
Bijela staza za lampu GU10Prikaži više> -
10W LED lampa na stazi velike snage AR111Prikaži više> -
LED svjetla na stazi za radnjuPrikaži više> -
LED svjetlo na stazi za maloprodajne objektePrikaži više> -
Tračna rasvjeta za dekoraciju izlogaPrikaži više> -
Moderne šinske svjetiljke Viseće stropne svjetiljkePrikaži više>












