Proizvode
Plafonsko LED svjetlo na stazi
• Jednostavan za instalaciju i zamjenu
• Može se podesiti pod više uglova
• Dug vijek trajanja bez česte zamjene
• Novi podesivi dizajn staze, upotreba izvora svjetlosti visokog{0}}kvaliteta
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača stropnih led svjetiljki u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.

Feature
Plafonska LED staza je elegantno i moderno rasvjetno tijelo dizajnirano da poboljša i stambene i poslovne prostore. Njegov podesivi sistem staza omogućava prilagodljive rasporede osvetljenja, što ga čini idealnim za isticanje umetničkih dela, maloprodajnih izloga ili opšte osvetljenje prostorija.
Opremljeno sa visoko-kvalitetnim LED čipovima, ovo svjetlo na stazi nudi izuzetnu energetsku efikasnost, smanjujući potrošnju energije, a istovremeno isporučuju jarku, dosljednu izlaznu svjetlost. To je ekološki{2}}izbor koji pomaže u smanjenju računa za struju.
Specifikacije
| Nazivna snaga: | 30W |
| Nominalni napon: | 85-265V AC |
| Boja: | 4000K |
| CRI | 92 |
| Materijal: | Aluminijum +P MMA |
| Svjetlost-Lm: | 3900Lm |
| Ugao snopa (º): | 45º |
| Svjetlosna efikasnost (Lm/W): | 130Lm/W |
Više slika





Prijave:



FAQ
Q1. Šta je sa vremenom isporuke?
O: Uzorak treba 3-5 dana, vrijeme masovne proizvodnje treba 1-2 sedmice za količinu narudžbe.
Q2.Da li je u redu da odštampam svoj logo na proizvodu sa led svetlima?
O: Da. Molimo vas da nas formalno obavestite pre naše proizvodnje i prvo potvrdite dizajn
na osnovu našeg uzorka.
Popularni tagovi: stropna led svjetiljka, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak








