Proizvode
48V Magnetno LED svjetlo na stazi - Ultra tanko, Smart Tuya kompatibilno
✔ Premium osvjetljenje
Ra Veći ili jednak 90 CRI za pravi- prikaz boja
3000K-6000K podesivi bijeli spektar
Snop širine 150 stepeni za jednoliku pokrivenost
✔ Robustan dizajn
Kućište od{0}}livenog aluminijuma
Ultra-tanak profil (dostupne tačne dimenzije mm/inča)
✔ Certificirana sigurnost
U skladu sa CE/EMC/LVD standardima EU
✔ Smart Ready
Kompatibilan sa Tuya i drugim pametnim sistemima
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača 48v magnetne led svjetiljke - ultra tanke, pametne tuya kompatibilne u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.
Ključne karakteristike
✔ Premium Illumination
Ra Veći ili jednak 90 CRIza pravi-prikazivanje boja
3000K-6000K podesivobijeli spektar
Snop širine 150 stepeniza jednoliku pokrivenost
✔ Robustan dizajn
Aluminijum- liveni pod pritiskomstanovanje
Ultra-tanak profil(dostupne tačne dimenzije mm/inča)
✔ Certified Safety
U skladu saCE/EMC/LVDstandardi EU
✔ Smart Ready
Kompatibilan saTuyai drugi pametni sistemi
48V Magnetno LED svjetlo na stazi - Ultra tanko, Smart Tuya kompatibilno
| Naziv proizvoda | Led Magnetic Track Light |
| Glavni materijal | {0}}Aluminijum za livenje pod pritiskom |
| Snaga | 5W/10W/10W/20W/30W |
| Veličina |
L122*W26*H24mm/L230*W26*H24mm/L315*W26*H24mm L615*W26*H24mm/L915*W26*H24mm |
| Led izvor svjetlosti | SMD |
| Marka čipa | Cree ili Bridgelux |
| Svetlosna efikasnost | 90-100LM/W |
| CRI | Ra veći ili jednak 90 |
| Ulazni napon | AC85-265V, 50-60HZ |
| Završna boja | Crno/bijelo |
| Temperatura boje | 3000K/4000K/6000K |
| Ugao snopa | 150 stepeni |
| Metoda instalacije | Zaštita od{0}}a/površinske montaže |
| Funkcija | High Brightness |
| Garancija | 2 godine |
| Aplikacija | Rezidencija/Soba/Spavaća soba/Ured/Izložbeni prostor/Sala za sastanke/Maloprodaja/Tržni centar/Dnevna soba/Muzej/Galerija/Kino/Bolnica/Restoran/Hotel/Škola/Galerija/Aerodrom |



Kliknite za katalog proizvoda i više detalja








Ako ne znate kako da kombinujete lampe, kako da kupite rezervne deloveili napajanje,
samo nam pokažite svoj dizajn, mi ćemo vam dati konačnu šemu za cijeli projekat.

Popularni tagovi: 48v magnetna led svjetiljka - ultra tanka, kompatibilna sa pametnim tuyama, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak












