Proizvode
30W visoko isplativa Cob LED rasvjeta na stazi
1. Rešenje za visoku osvetljenost za primenu visokog plafona
2. CITIZEN COB visokih performansi (90Ra opciono)
3. Visoko pouzdan drajver za napajanje odobren od strane UL
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Karakteristike:
1, Die AluminumBody
2. Dia80*155mm
3.20-30Watt
4, visoko isplativ izbor.
Specifikacije
| Kelvine | 2700K/3000K/4000K/5000K |
| CRI | 80 plus ,92 plus ,97 plus |
| Ugao snopa | 15 stepeni, 24 stepena, 38 stepeni /60 stepeni |
| Podesivo | Kontinuirana rotacija za 350 stepeni i okretanje za 90 stepeni |
| Snaga | 20W,25W,30W |
| Ulazni napon | AC{0}}V/ AC90-130V |
| Vozač | PF>0.9 bez treperenja |
| Lokacije vozača | 1: Ugrađeno tijelo, okrugli LED drajver |
| 2: U kutiji za napajanje, |
Više slika





Prijave:
Prijave:Akcentna rasvjeta u trgovačkom centru, maloprodaji, muzeju, galeriji itd.


Popularni tagovi: 30w visoko isplativa LED rasvjeta, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
Sljedeći:
12W COB Rail Spotlight Lamp
Pošaljite upit











