Proizvode
5050 Led Strip Lights vodootporne
1. Visoka svjetlina: Sa 5050 SMD LED dioda, ova vanjska LED traka proizvodi svijetlo i živo svjetlo koje je savršeno za osvjetljavanje vaših vanjskih prostora.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača vodootpornih svjetala sa 5050 led traka u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.

Karakteristike:
1. Sa 5050 SMD LED dioda, ova vanjska LED traka sjajno osvjetljava vanjska mjesta.
2. Ova energetski{1}}efikasna trakasta svjetiljka troši manje električne energije od žarulja sa žarnom niti ili fluorescentnih sijalica, smanjujući vašu potrošnju energije.
3. Trakasto svjetlo je prilagodljivo bilo kojem obliku ili dizajnu. Otporan je na vodu, što ga čini odličnim za upotrebu na otvorenom.
Specifikacija
| LED tip | 5050 SMD |
| Boja | bijela (6000K) |
| Širina trake | 15mm |
| Ukupna širina | 17mm |
| Ulazni napon | DC 12V |
| LED količina | 120 LED/M, 600 LEDs/rolna |
| Dužina | 16.4ft/5M |
| Ugao gledanja | 120 stepeni |
| Working Tempreture | -20 ~ 50 stepeni |
| Osvetljenost | 1440 lumena/metar |
| IP Rating | Vodootporan IP67, pogodan za spoljašnju i unutrašnju upotrebu |
Više slika




Prijave

Popularni tagovi: 5050 LED traka vodootporna, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak









