Proizvode

24V RGB LED traka sa promjenom boje
1. Kontroleri boja mogu kontrolirati dvostruku količinu trake na 24V.
2. Do 10m trake od 24V može se napajati u seriji, u poređenju sa 5m na 12V.
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Karakteristike:
1. Kontroleri boja mogu kontrolirati dvostruku količinu trake na 24V.
2. Do 10m trake od 24V može se napajati u seriji, u poređenju sa 5m na 12V.
3. Maksimalna dužina jedne trake je 5m na 12V i 10m na 24V.
4.12V LED traka se može rezati na svaka 3 LED dioda, 24V na svakih 6 LED dioda.
Specifikacija
| Energy Rating | A |
|---|---|
| LED količina | 60 LED/metar |
| LED tip/marka | SMD RGB 5050 |
| Svjetlosni tok (izlaz svjetlosti) | 471 lm/m (bijela) |
| Potrošnja energije | 14.4 W/m |
| Prosječan život | 50,000 sati |
| Ulazni napon | 24 V DC |
| Dimmable | Da |
| Boja | Različiti, ovisno o korištenom kontroleru. |
| Ugao snopa | 120 stepeni |
| Dužina kabla | 1m |
| Waterproof Rating | IP68 |
| Širina | 12mm |
| Debljina | 4mm |
| Garancija | 5 godina |
Više slika



Popularni tagovi: 24v rgb led traka za promjenu boje, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
Sljedeći:
5050 12V Crvena LED traka
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti

