Proizvode
Ambijentalna rasvjetna traka
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača traka za ambijentalno osvjetljenje u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.
Značajka:
1. Ambijentalna rasvjetna traka je u stanju da stvori ugodno i privlačno okruženje u svakom prostoru, doprinoseći tako ukupnom poboljšanju raspoloženja.
2. Iskoristite nježno svjetlo koje proizvodi Ambient Lighting Strip kako biste pružili atmosferu koja je ugodna i pogodna za opuštanje.
3. Imate mogućnost da prilagodite rasvjetu tako da odgovara svakoj prilici ili raspoloženju zahvaljujući lakoći s kojom možete mijenjati odabir svjetline i boja.
specifikacija:
| Snaga | 10W po metru |
| IP Rating | IP40 ili IP65 vodootporan |
| Ulazni napon | 85-265V ili 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Svjetlosna efikasnost | 110-1201m/W |
| Radna temperatura | -20C" 50C |
| Veličina | 5000* 5 mm, širina 5 mm |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K, 4000K, 5000K, 6000K, crvena, plava, zelena, žuta |
| LED | 240KOM 2835 LED,Epistar & Samsung |
| Materijal | PVC +LED |
| Garancija | 5 godina |
| Kontrola | Daljinsko upravljanje |
Detaljne slike:




Upotreba:



o nama:


Pakovanje i dostava:

Popularni tagovi: traka ambijentalne rasvjete, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak












