Proizvode
6500k Rgb Led čip žarulje
6500k Rgb Led čip žarulje

Jaka dinamika
Neonska slika se sastoji od cijevi konstantnog svjetla i dinamičke cijevi za skeniranje koja emituje svjetlost. Može se podesiti na sedam skeniranja boja: preskakanje, skeniranje gradijenta i miješanje boja i promjena boja. Cijev za skeniranje je kontrolirana skenerom opremljenim mikrokompjuterskim programiranjem čipa. Cijev za skeniranje svijetli ili se gasi prema programiranom programu kako bi formirala par slika koje teku, koje su poput duge na nebu, poput Mliječnog puta na zemlji, i više kao svijeta snova. Fascinantno je i nezaboravno. Stoga je neonsko svjetlo svojevrsna reklamna forma sa manje ulaganja, snažnim efektom, ekonomičnošću i praktičnošću.

Brzi detalji:
| Ulazni napon (V): | 50-54V |
| Garancija (godina): | 5-Godina |
| Vrsta: | Smd Led čip 2835 |
| Usluga rasvjetnih rješenja: | Dizajn rasvjete i kola |
| Svjetlosna efikasnost (lm/w): | 15-20lm/ 30-35 lm /130-140LM |
| Životni vijek (sati): | 50000 |
| Radno vrijeme (sati): | 20000 |
| Materijal čipa: | INGAN |
| Boja emitovanja: | RGB |
| Snaga: | 1w |
| Ugao gledanja (stepen): | 120 stepeni |
| Indeks prikazivanja boja (Ra): | 80 |
| Vreća za pakovanje: | 220*240nm |
| primjena: | Vjenčani studio, uređenje doma |
| Vrsta paketa: | Paket za postavljanje na površinu |
| Prednja struja: | 20MA |
| veličina: | 2,8*3,5*0.65 mm |
| Pakovanje: | 4000 kom/rolna |
Popularni tagovi: 6500k rgb led čip žarulje, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak


