Proizvode
12V 5050 60 LED po metru RGBW LED traka
●High CRI:RA> 80/90
●80-1201m/W
●Ugao snopa 180
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Karakteristike:
1.Super visok CRI 95+, R9 preko 80, bez UV zračenja, savršeno za umjetničke kolekcije.
2. Ultra kratki korak rezanja, 34 mm, ili 1,34", za preciznu instalaciju.
Specifikacija
| Ulazni napon | DC12-48V |
| Snaga | 7.5W/14.4w |
| CRI | > 80 |
| LM | >90lm/w |
| Dužina | 5m/rolna (prilagodljivo) |
| IP nivo | IP20/IP65 |
| Light Color | Topla bela/bela/hladna bela/rgb |
| Garancija | 5 godina |
Više slika



Popularni tagovi: 12v 5050 60 led po metru rgbw led traka svjetlo, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
Sljedeći:
250 Led po metru trake
Pošaljite upit










