Najbolja LED svjetla za stadion

Možete tražiti jaka svjetla za isto ako imate veliki travnjak, parking, stadion ili drugu sličnu površinu. Ovako jako osvjetljenje je ključno da se noću sve vidi. Ako tražite nešto slično, razmislite o odabiru jedne od najboljih LED svjetiljki za stadione navedenih u nastavku, koje su odabrane na osnovu sljedećih kriterija:
Izlazna snaga: željeli biste da vaša LED svjetla budu prilično moćna ako ih instalirate na stadion ili igralište. Preporučuje se provjera izlazne snage kako biste osigurali isto, jer će LED svjetlo sa izlaznom snagom od 600 vati biti znatno snažnije od one sa izlaznom snagom od 300 vati.
Izlazna svjetlina: Osim izlazne snage, možete pogledati i ocjenu izlazne svjetline LED svjetla za stadion da vidite koliko dobro radi. Ocjene poput 20000, 40000, pa čak i 50000 lumena su dostupne za iste, s najvišom ocjenom od 50000 lumena koja nudi najsjajniji izlaz.
Temperatura boje: Iako ne utiče na to kako dobro radi vaše LED svjetlo na stadionu, ima utjecaj na to kako sve izgleda. To je zato što, kada je u pitanju dovoljna vidljivost u postavkama kao što su stadioni, LED stadionsko svjetlo od 6000K će imati hladno bijelo svjetlo koje će izgledati bolje od temperature boje od 4000K ili slično.
Prilikom odabira najbolje LED svjetiljke za stadion, još uvijek postoji mnogo drugih stvari o kojima treba razmišljati i imati na umu. Do kraja ove liste, trebalo bi da budete u mogućnosti da odaberete idealnu jer smo takođe dali značajna često postavljana pitanja u vezi sa različitim LED svetlima za stadione.
Pitanja u vezi sa najboljim LED svjetlima za stadione
1. Gdje treba instalirati LED svjetla za stadion?
Preporučljivo je postaviti tako moćna svjetla na visinu kada ih koristite jer su dizajnirana za osvjetljavanje ogromnih prostora poput stadiona. Ili koristite visoke stubove za istu svrhu, ili montirajte LED svjetla za stadion na vrhu visoke zgrade.
2. Da li se LED svjetla stadiona mogu podesiti u kutu?
Na tržištu postoji mnogo LED svjetala za stadione koja imaju ugrađene jarmove koji vam omogućavaju promjenu ugla svjetla. Sa ovim jarmom, ova LED svjetla za stadione mogu biti usmjerena prema gore ili prema dolje radi pravilnog osvjetljenja.
3. Kako se napajaju LED svjetla za stadione?
Dok se većina LED svjetala za stadione napaja električnom energijom preko AC utičnice, neka LED svjetla za stadione mogu imati i solarne panele. Ovi solarni paneli omogućavaju postavljanje vaših LED svjetala na stadionu bilo gdje bez oslanjanja na električnu energiju iz mreže.
Karakteristike:
● LED svjetla za stadione koriste visokokvalitetno aluminijumsko kućište sa dobrim odvođenjem toplote, otpornošću na kompresiju i habanje, boja nikada ne nestaje.
● Nije teška za transport, profesionalni optički dizajn, jednostavan za instalaciju i korištenje, siguran i pouzdan.
Ekstremno dug životni vek smanjuje frekvenciju ponovnog uključivanja, visoku toplotnu provodljivost, nisko stvaranje toplote i bez toplotnog oštećenja za postizanje idealnog
osvetljenje displeja.
● Niska potrošnja energije, može najbolje uštedjeti energiju i troškove održavanja. U poređenju sa tradicionalnim rasvjetnim tijelima može se uštedjeti 80 posto više energije.
● Izvanredna otpornost na koroziju u trajanju od 5000-sati testa slanom sprejom, 5 godina garancije.
specifikacija:
| Stavka BR. | BW-SD4 |
| Ulazni napon | AC{0}}V, 400V |
| Snaga | 1200W |
| Luminous Flux | 180,{1}} lumen |
| Svetlosna efikasnost | 150LM/W |
| Izvor svjetla/ LED KOL | Philips SMD 3030/ 360 kom |
| CCT | 2700K/ 4000K/ 5000K/ 5700K/ 6500K |
| Ugao snopa | 30 stepeni / 60 stepeni / 90 stepeni |
| Faktor snage | >0.95 |
| Opcije zatamnjivanja senzora | Bez mogućnosti zatamnjivanja / 0-10V zatamnjivanje/DALI |
| IP Rating | IP66 |
| CRI | >70 |
| Radna temperatura / vlažnost | -45 do plus 50 °C / @Ta=25 °C |
| Garancija | 5 godina garancije |
| Rated Lifespan | 50,000 plus sati |





