Proizvode
High Bay privremeno LED radno svjetlo
1. Uživajte u boljim performansama osvjetljenja dok smanjujete utjecaj ugljika.
2.Povezivo i prenosivo, idealno za radionice, gradilišta i još mnogo toga!
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača privremene LED radne svjetiljke u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.

Karakteristike proizvoda:
IP65 Određeno za vanjsku vodootpornu upotrebu
Sadrži 10 stopa dug, 3-pinski uzemljeni kabel za napajanje.
6000V zaštita od prenapona
Ugao snopa od 360 stepeni
Specifikacija
| Rated Watts | 100W |
| Ulazni napon | 100-277VAC/50-60Hz / 200-480VAC/50-60Hz |
| Luminous Flux | 13000lm |
| Zamjena | 300 W MH/HPS |
| Certifikat | CE ROHS;ETL DLC na čekanju |
| Vozač | Interno napajanje |
| Ugao snopa | 360 stepeni |
| Izvor svjetlosti/broj | SMD2835 LED |
| Indeks prikazivanja boja (CRI) | Ra > 80 |
| Radna temperatura | -40 stepeni ~ 45 stepeni |
| Baza lampe | Ugradnja kuke |
Slike detalja:



Aplikacija

Popularni tagovi: High bay privremeno LED radno svjetlo, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
Pošaljite upit








