Proizvode
30W prijenosno punjivo LED radno svjetlo
1. Bez zračenja, bez olova, žive i drugih zagađujućih elemenata.
2. Zamijenite tradicionalnu halogenu sijalicu od 200W LED diodom od 30W i uštedite 80% na računu za struju za rasvjetu.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača 30w prijenosnog punjivog LED radnog svjetla u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.

Karakteristike proizvoda:
1. Prijenosna spužvasta ručka je neklizajuća, udobna za nošenje bez pritiska.
2. Kaljeno staklo je izdržljivo i otporno na pad. Kaljeno staklo je 3 do 5 puta tvrđe od običnog stakla.
Specifikacija
| Snaga | 30W |
| Voltage | AC 85V~260V |
| Dimenzija | 300mm*250mm*190mm |
| Težina | 3kg |
| IP Grade | IP 65 |
| Ugao snopa | 120 stepeni |
| Radna temperatura | -30~45 stepeni |
| Životni vijek | 50000 sati |
Slike detalja:


Aplikacija

Popularni tagovi: 30w prijenosno punjivo LED radno svjetlo, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak










