Proizvode

100W LED privremena građevinska rasvjeta
1. Precizni hladnjaci od livenog aluminijuma.
2. Jednostavno se instalira.
3. Sa električnim kablom.
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Karakteristike proizvoda:
1. Precizni hladnjaci od livenog aluminijuma.
2. Jednostavno se instalira.
3. Sa električnim kablom.
4. Fleksibilnost: Budući da su pokretna, privremena radna svjetla su idealna za hitne situacije, održavanje, popravke i gradilišta gdje je potrebno osvjetljenje.
5. Ušteda energije: LED sijalice, koje su energetski efikasnije od konvencionalnih sijalica, mogu se koristiti sa privremenim radnim svetlima radi uštede energije i troškova energije.
Specifikacija
| Snaga | 100w |
| Luminous Flux | 13000lm |
| Zamjena | HPS 300W |
| Izvor svjetlosti | SMD LED |
| Luminous Efficacy | 130lm/W |
| Radna temp | -40 do +45 stepen |
| CCT | 2700K SW / 3000K WW / 4100K NW / 5000K DW / 5700K CW |
| CRI | 80+ |
| Životni vijek | 50,000 sati na 25 stepeni |
| Voltage | 100-277VAC/50-60Hz 200-480VAC/50-60Hz dostupno |
| Vozač | Interno napajanje |
| Ugao snopa | 360 stepeni |
| Cover | Prozirna, mat, dostupna sočiva |
| Lamp Base | Hook Install |
| PF | >0.95 |
| Garancija | 3/5 godina |
Slike detalja:



Aplikacija

Popularni tagovi: 100w led privremena građevinska rasvjeta, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti

