Proizvode

Snažno i dugotrajno solarno ulično svjetlo
1. Solarna svjetla za parkiranje stvaraju ultra-visoku svjetlinu za veliku površinu koristeći 279 LED dioda u svom dizajnu. Solarna energija pokreće izuzetno jaka svjetla, a korištenje obnovljivih izvora energije znači da nema više mjesečnih računa za komunalne usluge.

opis proizvoda
Ekonomičan, jednostavan za ugradnju
Sve u jednom integrirano sa bifacijalnim solarnim panelom na vrhu i dnu za brže vrijeme punjenja
Aluminijumsko postolje lampe i zapečaćena leća sa odličnim odvođenjem topline
Zapečaćena sočiva su napravljena od jakog PC zaštićenog od UV zraka i otporna su na starenje i udarce
Svjetlo se automatski uključuje u sumrak i gasi u zoru
Baterija dubokog ciklusa, punjenje i pražnjenje preko 2000 puta, kontinuirano radi 2-3 kišnih dana u inteligentnom načinu rada
Pratite maksimalnu tačku snage prema vremenskim varijacijama, stopa punjenja 30%
| Temperatura boje (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K |
| Svjetlosna efikasnost lampe (lm/w) | 140LM/W |
| Snaga | 50W/80W/100W/ 120W/150W/200W |
| Vodootporan | IP66 vodootporan |
| LED čip | 2835 LED, Epistar, Bridgelux,Samsung |
| Materijal | Aluminijska legura+PC sočivo |
| Životni vijek (sati) | 50000 |
| Solarni panel | Monokristalna silicijumska ćelija |
| Baterija | Litijumska baterija 12V |
| PF | 0.9 |
| Garancija | 3 godine |
| Vrijeme punjenja | 7 sati |
| Vrijeme pražnjenja | Čuvanje modela: 3-5 kišnih dana |
| Working Mode | PIR senzor |
Više detalja o slici




FAQ
1. Koje led čipove koristite u solarnoj uličnoj rasvjeti za bašte?
Koristimo Epistar, Cree, Edison, Sanan, itd.
2. Da li dajete besplatne uzorke?
Možemo obezbijediti 2 komada besplatnih uzoraka za naše solarno ulično svjetlo za baštu, a kupac mora platiti prevoz.
3. Kako je s vremenom isporuke?
Za uzorke je potrebno 1-2 dana, a za paketne narudžbe potrebno je 5-10 dana. Zavisi od količine narudžbe.
Popularni tagovi: moćno i dugotrajno solarno ulično svjetlo, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak

