Proizvode

Vanjska sve u jednom Led solarna ulična rasvjeta
1. Lako instalirati.
2.Motion Sensing Mode
3. Daljinski upravljan
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Opis proizvoda
1..Visoka klasa Integrisano kućište od aluminijumske legure za livenje pod pritiskom.
2. Režim osvjetljenja koristi obavještajni radarski senzor, senzor velike udaljenosti.
Ugao gledanja od 3.140 stepeni, osvetljenje veće površine.
4.. Jednostavan za instalaciju, besplatno održavanje, automatsko uključivanje/isključivanje
5. Sa daljinskim upravljačem, UVA tehnologijom, donosi visoku otpornost na koroziju, 30m daljinski upravljač, 4 režima osvjetljenja.
| Snaga | 50W |
| LED lampa | 48KOM 3000K-6500K |
| Veličina lampe | 530*342*55 mm |
| Solar Panel | 18V 36W |
| Vrsta baterije | LiFPO{0}}.8V 18AH |
| Vrijeme punjenja | 6-8 sati |
| Vrijeme pražnjenja | 30-36 sati |
| Lumen | 160lm/w |
| Materijal | Aluminijska legura za livenje pod pritiskom |
| Visina instalacije | 3-5m |
Više detalja o slici


Aplikacija


.
Popularni tagovi: vanjska sve u jednom led solarna ulična rasvjeta, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
Sljedeći:
Solarno integrirano ulično svjetlo
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti

