Proizvode
LED Street Light 150W High Performance
Efikasnost svjetlosti do 150LM/W
Visoki svijetli SMD 5050 izvor svjetlosti, LM-80 javlja
Umiranje aluminijumskog tela, antikorozijska slika, antitifun
IP66 vodootporno za upotrebu na otvorenom
Visoka & niska otpornost na temperaturu, i zaštita od munje
Naširoko se koristi za ceste, ekspresne puteve, parkove, plaza i vile
Uvod proizvoda:

Funkcija proizvoda:
Visoke performanse, Philips Power je izgradio
Efikasnost svjetlosti do 150LM/W
High bright SMD 5050 light source, LM-80 reports and .ies files are ready
Umiranje aluminijumskog tela, antikorozijska slika, antitifun
IP66 vodootporno za upotrebu na otvorenom
Visoka & niska otpornost na temperaturu, i zaštita od munje
Naširoko se koristi za ceste, ekspresne puteve, parkove, plaza i vile
Specifikacija proizvoda:
| Naziv proizvoda | LED ulično svjetlo 150W |
| LED čip | SMD 5050 (Visoka efikasnost) |
| Ulazni napon | AC 85-264V 50/60Hz |
| Luminous Flux | 2.2500LM |
| Luminous Efficiency | 150LM/W |
| Temperatura boje | 3000K - 6500K |
| IP ocijenjeno | IP66 |
| Faktor snage | > 0.95 |
| Materijali za tijelo | Aluminijum |
| Workingg Temp | -40°C - +60°C |
| Veličina tijela | 530 x 265 x 80MM |
| Veličina kuće baterije | 220 x 120 x 55MM |
| Master Carton Size | 565 x 325 x 140MM |
| Garancija | 5 godina |
| Potvrda | ISO9001, CE,RoHs,IP66 |
| Aplikacije | Put, ekspresne puteve, parkove, plaze i vile |
Više detalja:
Opis proizvoda 150W LED street lights:
150W led ulično svjetlo može se uključiti automatski u sumrak i isključiti u zoru bez okreta prekidača. Fotoćela se može zamijeniti i kapom za kratak rad ako nije potrebna.
UŠTEDA 80% ENERGIJE & SAVRŠENA ZAMJENA: Ovo 150W led ulično svjetlo pomoći će vam da uštedite preko 80% na računu za struju.
HIGH BRIGHTNESS & ALL WEATHER-RESISTANT: This 150w led street light comes with CREE leds, 22.500lumens output, 5000-Kelvin daylight white, professional IP65 vodootporni zaštitni uređaj, savršeno odgovara svjetlini & boji rasvjetljajuće ceste, ulični expressway,plazas, vile. Može se koristiti u širokom rasponu temperature (-4+104F).
TRAJNOST & LAKA INSTALACIJA: Ovo 150w led ulično svjetlo je napravljeno od Die-casting aluminija + PC dizajna, koji je izdržljiviji i pouzdaniji, jednostavan za instalaciju, s podesljivim kliznim montažem dizajniranim da stane na standardne kružne stubove.
50.000 SATI DUGO TRAJE & 3 GODINE GARANCIJA: Smanjite frekvenciju re-lampe zbog ultra duge trajanja sa preko 50.000 sati trajanja, na osnovu prosječne upotrebe koja je 3 godine.




Popularni tagovi: led street light 150w visoke performanse, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak









