Proizvode

Sve u jednom solarna ulična rasvjeta
1. Lako instalirati.
2.Motion Sensing Mode
3. Daljinski upravljan

opis proizvoda
1.All in One dizajn, jednostavan za instalaciju.
2.Smart MPPT kontroler ostvaruje inteligentnu kontrolu lampi.
3. Podesivi nosači za montažu osiguravaju optimalan ugao izlaganja sunčevoj svjetlosti.
| Snaga | 10W,20W, 30W,40W,50W, 60W,80W,100W |
| Ulazni napon | DC12/24V |
| Solar Panel Spec | Monokristalni silicijum 50W/70W/100W |
| IP Rating | IP66 |
| IK Rating | IK10 |
| CCT | 3000K, 4000K, 5000K, 5700K |
| CRI | Ra>80 |
| Garancija | 5 godina |
Više detalja o slici


Aplikacija


Činjenice koje treba uzeti u obzir u vezi sa solarnim uličnim rasvjetama
Kao renomirani proizvođač solarnih uličnih svjetala, u mogućnosti smo ponuditi različite stilove i karakteristike, uključujući tajmer zatamnjivanje, senzore pokreta, kontrolu indukcije ljudskog tijela, vjetrosolarni hibrid, AC/DC hibrid i solarna ulična svjetla sa senzorima pokreta. Postoje i drugi dodaci za solarne sisteme ulične rasvjete, uključujući temeljne kaveze, stubove, žice, itd. Ova solarna ulična svjetla imaju nekoliko primjena, uključujući osvjetljavanje školskih kampusa, puteva i vrtova.
Popularni tagovi: sve u jednom solarna ulična rasvjeta, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak

