Proizvode
Sve u jednom LED solarno ulično svjetlo Integr
Svjetlosni tok: 4000-4500LM
Radno vrijeme: 6-7 kišnih dana
Veličina: 770*400*32MM
Garancija: 3 godine
Predstavljanje proizvoda:

Karakteristika proizvoda:
Solarni panel: 23V/45WP monokristalni
Litijumska baterija: 12.8V 24AH
Preporučena visina za instalaciju: 4-6M
LED čip: SMD 5050
Svjetlosni tok: 4000-4500LM
Radno vrijeme: 6-7 kišnih dana
Veličina: 770*400*32MM
Garancija: 3 godine
Specifikacija proizvoda:
| Model | BW-ISL01-52 |
| Luminous Flux | 4000 - 4500LM |
| LED čip | SMD 5050 (visoka efikasnost) |
| MONO solarni panel | 23V/45WP |
| LiFePO4 litijumska baterija | 12,8V/24,000mAh |
| Temperatura boje | 3000K,4000K,5000K,6000K Prilagođeno |
| Indeks prikazivanja boja | Ra>70 |
| IP Rated | IP 65 |
| Sensor Distrance | <> |
| Vrijeme punjenja | 6-8Sat |
| Radno vrijeme | 6-7 kišnih dana |
| Materijali za tijelo | Aluminijum |
| Veličina proizvoda | 770*400*32mm |
| Neto težina | 12Kg |
| Preporučena visina | 4-6M |
| Preporučeni razmak polova | 20-25M |
| Pole Diameter | Ø60-70 mm |
| Radna temperatura | 0 stepen - plus 60 stepeni |
| Temperatura ispuštanja | -20 stepen - plus 60 stepeni |
| Garancija | 3 godine |
| Certifikat | CE, RoHs, IP65 |
| Prijave | Ulična rasvjeta, rasvjeta prostora, sigurnosna rasvjeta, parking površine, van mreže, itd. |
Više detalja:
SENZOR SVJETLA plus SENSING MODE
Punjenje tokom dana i automatsko osvetljenje noću. Način rada senzora pokreta ga čini energetski efikasnijim. Potpuno je svijetla kada osjeti kretanje, a tamni se kada se osjeti bez pokreta. Nikada ne brinite da nećete vidjeti okolinu noću. Unesite sigurnost i udobnost u svoj dom ili posao.
IP65 VODOOTPORNO
Napravljen od aluminijumskog kućišta od livenog pod pritiskom koje je otporno na visoke temperature, antikorozivno i vodootporno, što obezbeđuje duže vreme upotrebe. Može izdržati sve vrste loših vremenskih uslova bez brige o upotrebi na kiši i na otvorenom.
VISOKA EFIKASNOST I DUGO VEKOVNI MONO SOLARNI PANELI
Spoljno solarno ulično osvetljenje koristi fotonaponske panele od monokristalnog silikona sa šindrama sa visokom efikasnošću fotoelektrične konverzije do 30 procenata. 40w solarno svjetlo na otvorenom, ugrađena litijumska baterija velikog kapaciteta od 24000 mAh, koja će se potpuno napuniti za samo 6-8 sati, pružajući dugo radno vrijeme oko više od 4 noćnog osvjetljenja.
LAGANO ZA UGRADNJU I UŠTEDI NOVAC
Solarna ulična lampa od 40w može se brzo montirati na stub, ne zahtijeva dodatne žičane veze. Solarna energija može biti osvijetljena tijekom cijele godine, bez ožičenja, bez AC ili DC napajanja. I štedi troškove instalacije i održavanja, kao i račune za struju.
Tri godine garancije
Solarna ulična lampa efikasno sa vijekom trajanja od 50,000 plus sati eliminiše potrebu za čestom zamjenom vašeg svjetla. Nudimo 3-godišnju garanciju svim kupcima. Ako postoje problemi s kvalitetom kretanja solarnih svjetala na otvorenom, kontaktirajte nas.












Popularni tagovi: sve u jednom led solarno ulično svjetlo integr, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
-
Led cestovno svjetlo Novi dizajn 150lm/w Led ulično svjetloPrikaži više> -
Solarna cestovna lampaPrikaži više> -
LED solarna ulična rasvjeta s visokom stopom konverzijePrikaži više> -
Sve u jednom Led ulična rasvjeta na solarni pogonPrikaži više> -
Rv Led LightPrikaži više> -
T8 Led Tube Light 4ftPrikaži više>










