Proizvode
300W vrtno integrirano LED solarno ulično svjetlo
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača 300w integriranog LED solarnog uličnog svjetla u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.
Značajka:
Koristi najsavremeniji{0}}integrirani dizajn kako bi pružio elegantan i savremen izgled na bilo kojoj vanjskoj lokaciji, čime se poboljšava njegova ukupna atraktivnost.
Opremljen solarnim panelima koji imaju visoku efikasnost i LED lampama koje imaju dug vek trajanja, ovaj sistem nudi pouzdano i ekološki prihvatljivo osvetljenje za bašte i ulice.
Budući da je jednostavan za instalaciju i održavanje, odlična je opcija za one koji brinu o okolišu i traže opcije rasvjete koje su efikasne u smislu korištenja energije.
specifikacija:
| Temperatura boje (CCT) | 3000K, 4000K 6000K |
| Svjetlosna efikasnost (lm/w) | 140LM/W 160LM/W |
| Snaga | 100W/300W/400W/500W |
| Vodootporan | IP66 vodootporan |
| LED čip | 2835 LED,Epistar, Bridgelux, Samsung |
| Materijal | Aluminijska legura+PC sočivo |
| Solar Panel | Monokristalna silicijumska ćelija |
| Baterija | Litijumska baterija 12V |
| PF | 0.9 |
| Garancija | 3 godine |
| Vrijeme punjenja | 7 sati |
| Vrijeme pražnjenja | Ušteda modela: 3-5 kišnih dana |
| Working Mode | PIR senzor |
Detaljne slike:



Upotreba:


Uživajte u pogodnostima automatskog otkrivanja svjetla i kontrole svjetline sa 300W integriranim LED solarnim uličnim svjetlom u vrtu, pružajući bezbrižno-rješenje za rasvjetu za vaše vanjsko okruženje.
o nama:


Pakovanje i dostava:

Popularni tagovi: 300w vrt integrirano led solarno ulično svjetlo, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak












