Proizvode

120W ulična rasvjeta sa solarnom indukcijom
1.100% čisti aluminijum sa odličnim odvođenjem toplote
2. Punjiva Lako se mijenja pet godina kasnije, sa minimalnim životnim vijekom od deset godina
3. Nivo 17 otpora na oluju
Pošaljite upit
Uvod u proizvod

Karakteristike proizvoda:
1.100% čisti aluminijum sa odličnim odvođenjem toplote
2. Punjiva Lako se mijenja pet godina kasnije, sa minimalnim životnim vijekom od deset godina
3. Nivo 17 otpora na oluju
4.Podesivi ugao od 120 stepeni
5. IP65 vodootpornost, 5-godišnja garancija
| Led Chip Lumen: | >210lm/w |
| Snaga: | 120w |
| Vrsta punjenja: | MPPT punjenje |
| Učestalost: | 50-60 Hz |
| Faktor snage: | >0.90 |
| Temperatura boje: | 2700~6500K |
| Led čip: | 448 KOM OPhilips SMD3030 |
| Životni vijek: | >50,000 sati |
| CRI: | >80 |
| Ugao snopa: | 120 stepeni |
| Instalacija: | 10-12m visine |
| IP ocjena: | IP65 |
| baterija: | litijumska baterija 12.8V,75AH |
| Stanovanje: | Završno/aluminijsko kućište od livenog pod pritiskom |
| Napon solarnog panela: | 18V/150W |
| Veličina proizvoda: | 1435*400*280 mm |
| Neto težina: | 17.5KG |
| Veličina pakovanja: | 1585*450*115 mm |
| Količina/karton: | 1kom/karton |
| Bruto težina: | 19 KG |
| garancija: | 5 godina |
| vrijeme pražnjenja: | 12 sati noću, može biti uključeno za 3-5 kišnih dana |
Više detalja o slici



Aplikacija
Široko se koristi u javnoj rasvjeti autoputeva, puteva, ulica, biciklističkih staza, parkinga, trotoara, pješačkih staza, mostova, tunela, trgova, parkova, stambenih područja, industrijskih zona itd.

Popularni tagovi: 120w solarna indukciona panelna ulična rasvjeta, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti

