Proizvode
11000LM High Brightness Solar Powered Street Lights
Litij baterija: 12.8V 54AH
Preporučena visina instalacije: 8-12M
LED čip: SMD 5050
Luminous flux: 10500-11000LM
Vrijeme rada: 6-7 kišnih dana
Veličina: 1600*400*32MM
Garancija: 3 godine
Uvod proizvoda:

Funkcija proizvoda:
Solarna ploča: 23V/108WP zasijana mono solarna ploča sa najvišem stopom konverzije
Litij baterija: 12.8V 54AH
Preporučena visina instalacije: 8-12M
LED čip: SMD 5050
Luminous flux: 10500-11000LM
Vrijeme rada: 6-7 kišnih dana
Veličina: 1600*400*32MM
Garancija: 3 godine
Specifikacija proizvoda:
| Model | BW-ISL01-120 |
| Luminous Flux | 10500 - 11000LM |
| LED čip | SMD 5050 (Super Bright) |
| Shingled Solarna ploča | 23V/108WP |
| LiFePO4 litijumska baterija | 12.8V/54.000mAh |
| Temperatura boje | 3000K,4000K,5000K,6000K Prilagođeno |
| Indeks renderiranja boja | Ra>70 |
| IP ocijenjeno | IP 65 |
| Sensor Distrance | <> |
| Vrijeme punjenja | 6-8Hrs |
| Vrijeme rada | 6 - 7 kišnih dana |
| Materijali za tijelo | Aluminijum |
| Veličina proizvoda | 1600*400*32mm |
| Neto težina | 20Kg |
| Preporučena visina | 8-12M |
| Promjer pola | Ø60-70mm |
| Preporučeni razmak između pola | 25-35M |
| Operativna temperatura | 0°C - +60°C |
| Temparatura pražnjenja | -20°C - +60°C |
| Garancija | 3 godine |
| Potvrda | CE,RoHs,IP65 |
| Aplikacije | Ulična rasvjeta, prostorna rasvjeta, sigurnosna rasvjeta, prostori za parkiranje, vanmrezani put itd. |
Više detalja:
Litij baterija visokog kapaciteta i visoka brzina konverzije Mono Solar Panel
Solarna ulična svjetlost ugrađena u 54Ah visokog kapaciteta 12.8V litij-gvozdena fosfatna baterija koja je poboljšala sigurnost, snažnu toplinsku stabilnost, toleranciju na zlostavljanje, zelenu, neotrovnu, ne-zagađuje, visoku trenutnu ocjenu i životni vek ciklusa 2000. Solarna ploča je premium 23V/108WP zasijana monokrystalline ploča, osiguravajući puni naboj u roku od 6-8 sati, pružajući više od 7 noćnog vremena rasvjete.
Senzor svjetlosti (Sumrak do zore), PIR senzor pokreta
Ugrađeni senzor svjetlosti i osjetljivi senzor pokreta. Solarna ulična svjetla se upale u sumrak, automatski se isključe i naboje u zoru. Kada se detektira kretanje, suncevo svjetlo senzora kretanja bi bilo svjetlije, i onda bi opet postalo zatamnjeno ako ljudi ili automobili izaðu iz otkrivenog podruèja.
Super svijetla solarna ulična svjetla
Koristite SMD 5050 SUPERIOR QUALITY LED svjetlo za jarko osvetljenje, svjetlina je nekoliko puta višu od tradicionalnih sijalica, a možete uštedjeti i do 80% struje(0 naknada za struju).
Laka instalacija, nije potrebno ožičavanje
Naša ulična lampa na solarni pogon može se montirati na stup koji je u direktnoj sunčevoj svjetlosti za punjenje. Nije potrebno ožičevanje. Preporučeni promjer stuba je 1,67-2,36 inča, a preporučuje se da visina instalacije bude 8-12m.
Tri godine Garancija
Solarna ulična lampa efikasno sa životnim vijekom od 50.000+ sati eliminira potrebu za čestom zamjenom vašeg fiksera. Svim kupcima nudimo 3-godišnju garanciju.













Popularni tagovi: 11000lm visoka svjetlina solarni powered ulična svjetla, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, kupiti, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na zalihama, besplatan uzorak
-
IP65 Vanjska LED solarna ulica Sve u jednoj Solarnoj ulic...Prikaži više> -
LED solarno ulično svjetlo sa ugrađenom litij -ionskom ba...Prikaži više> -
80W solarno sve u jednom ulično svjetloPrikaži više> -
Sve u jednom Solar Led ulično svjetlo modulPrikaži više> -
LED putno svjetloPrikaži više> -
Led High Bay 1000w Ekvivalentna prodajaPrikaži više>










