Proizvode
Vodootporna Led Flood Light StadiumLight IP65
1. Kućište od livenog{1}} aluminijuma sa epoksidnim premazom i čvrstim poli-karbonatnim prizmatičnim sočivom.
2.IP65 za sve vremenske uslove. Ujednačeno i kvalitetno vertikalno osvjetljenje na ovom LED svjetlu za stadion omogućava proizvodnju fotografija i video zapisa visokog standarda.
3. Sa sistemom za disipaciju topline i 10KV Surge sistemom za zaštitu od prenapona, naša LED sportska svjetla su dizajnirana da traju 4-5 puta duže od tradicionalnih metal-halogenih i stadionskih rasvjetnih tijela pod visokim pritiskom, smanjuju troškove održavanja i štede energiju.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača vodootpornog LED svjetla za stadione ip65 u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.
-
Uvođenje proizvoda

- Karakteristike:
1. Kućište od livenog{1}} aluminijuma sa epoksidnim premazom i čvrstim poli-karbonatnim prizmatičnim sočivom.
2.IP65 za sve vremenske uslove. Ujednačeno i kvalitetno vertikalno osvjetljenje na ovom LED svjetlu za stadion omogućava proizvodnju fotografija i video zapisa visokog standarda.
3. Sa sistemom za disipaciju topline i 10KV Surge sistemom za zaštitu od prenapona, naša LED sportska svjetla su dizajnirana da traju 4-5 puta duže od tradicionalnih metal-halogenih i stadionskih rasvjetnih tijela pod visokim pritiskom, smanjuju troškove održavanja i štede energiju.
- specifikacija:
| Materijal | Aluminijska legura i ASA/PC |
| Svjetlosna efikasnost; | 140lm/w |
| Temperatura boje: | 2700-6500K |
| CRI: | Ra veći ili jednak 80 |
| Ugao snopa: | 10/25 stepeni (5050)/60 stepeni (5050) |
| PF: | >0.9 |
| Radni vijek: | Veće ili jednako 50.000 sati |
| IP ocjena: | IP65 |
| garancija: | 5 godina |
| Boja završne obrade: | Crna |
| Ulazni napon: | AC100~277V 50~60Hz |
| Radna temperatura: | -40~ + 70 stepeni |
-
Detaljne slike:


- Upotreba:

- O nama:


Pakovanje i dostava:

Popularni tagovi: vodootporna led reflektorska lampa za stadion ip65, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak











