Proizvode
Potopno LED svjetlo za akvarij Svjetlo za cisterne za ribu
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
Opis proizvoda

Sa tri načina osvjetljenja, praktičnim utikačem za UK i potopljenim dizajnom, ovaj LED svjetlosni štap nudi prilagodljive svjetlosne efekte, jednostavnu instalaciju i energetski - efikasan rad za živahan i zdrav akvarijum.

Primjena proizvoda

Proizvodi Detial

| Snaga | 10W po metru |
| IP Rating | IP40 ili IP65 vodootporan |
| Ulazni napon | 85-265V ili 12/24V DC |
| CRI | CRI>80 or CRI >95 |
| Svjetlosna efikasnost | 110-120lm/W |
| Radna temperatura | -20 stepeni ~ 50 stepeni |
| Veličina | 5000*5mm, širina 5mm |
| Temperatura boje (CCT) | 3000K,4000K,5000K,6000K,crvena,plava,zelena,žuta |
| LED | 240KOM 2835 LED , Epistar & Samsung |
| Materijal | PVC +LED |
Popularni tagovi: podvodno led svjetlo za akvarij za cisterne za ribu svjetlo led svjetlo za šipku 3mode utikač u Velikoj Britaniji, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti









