Proizvode
Stadion Led Flood Light 300w
Duga garancija sa 5 godina
Životni vijek od 50,000 sati: GARANTIRANO
LED jedinica i napajanje zamjenjivi
Izvanredan hladnjak
Visokokvalitetne Osram ili Lumileds LUXEON LED diode
Napajanje: Meanwell
Pošaljite upit
Uvod u proizvod
opis proizvoda

IP66 Vodootporno LED svjetlo na visokom jarbolu 1500W Vanjska LED rasvjeta za stadion. Vrhunski sistem rasvjete za fudbalske stadione, arene, željezničke stanice, luke, industrijska postrojenja, kao i za objekte i umjetnička djela.
Odlučite se za LED reflektore koje proizvodi Benwei može uštedjeti mnogo novca.
Specifikacija
| Model | BW-FL{1}}W |
| Snaga | 300W |
| voltaža | 100-277Vac 50/60Hz |
| LED tip | SMD3030 |
| Lumeni | 45,000lm |
| Temperatura boje | 3000K/4000K/5000K/6000K |
| CRI | >80Ra |
| Životni vijek | 50,000sati |
| Radna temp | -4℉-104℉ |
| Ugao snopa | 60 stepeni /90 stepeni /70X140 |
| Materijal tijela | Aluminijum plus metal |
| Materijal sočiva | PC |
Karakteristike
-
Duga garancija sa 5 godina
-
Životni vijek od 50,000 sati: GARANTIRANO
-
LED jedinica i napajanje zamjenjivi
-
Izvanredan hladnjak
-
Visokokvalitetne Osram ili Lumileds LUXEON LED diode
-
Napajanje: Meanwell
detalji:






PRIMJENJIVA PODRUČJA
- Industrijske zgrade i hale
- Skladišta
- Sportski sadržaji
- Eksterijer
- I još mnogo toga



Popularni tagovi: stadion led reflektor 300w, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
Sljedeći:
LED FLOODRAF STAN
Pošaljite upit
Moglo bi vam se i svidjeti









