Proizvode
Led sportska rasvjeta Sportska terenska LED svjetla
Ulaz: AC100-305V
Ugao snopa: 8 stepeni / 20 stepeni / 40 stepeni / 60 stepeni / 90 stepeni / asimetrični 50 stepeni za opciju
Driver : Inventronics / Meanwell
PF : >0.95
LED:CITIZEN COB
CRI:>70/80/90
Svetlosna efikasnost: 140lm/W
Rashladni element: 6063 Aluminij
IP ocjena: IP65
Certifikacija: ETL/DLC/CE/ROHS
Predstavljanje proizvoda:

Karakteristika proizvoda:
Jedinstven i atraktivan dizajn s visokom svjetlinom, slabim osvjetljenjem Lumileds ili CREE / CITIZEN Chips i Meanwell /Inventronics drajverom kako bi se osigurale stabilne performanse i dug vijek trajanja.
Meanwell drajver visok PF, ulaz AC85-305V. Dostupna su višeopciona optička sočiva, 8 stepeni / 20 stepeni / 40 stepeni / 60 stepeni / 90 stepeni / asimetrični ugao snopa od 50 stepeni.
IP66, IK Rating IK08 i 10KV uređaj za zaštitu od groma. Nije teška za transport, profesionalni optički dizajn, jednostavan za instalaciju i korištenje, siguran i pouzdan.
Ekstremno dug životni vek smanjuje frekvenciju ponovnog uključivanja, visoku toplotnu provodljivost, nisko stvaranje toplote i bez toplotnog oštećenja kako bi se postiglo idealno osvetljenje ekrana,
Niska potrošnja energije, može najbolje uštedjeti energiju i troškove održavanja. U poređenju sa tradicionalnim rasvjetnim tijelima može se uštedjeti 80 posto više energije.
Izvanredna otpornost na koroziju u trajanju od 5000-sati testa slanom sprejom, 5 godina garancije, odobreno TUV CE CB SAA.
Specifikacija proizvoda:
| Model br | BW-S{1}}W |
| Snaga | 1600W |
| LED tip | CITIZEN |
| Light Efficiency | 140lm/w |
| Ulazni napon | AC{0}}V |
| Vozač | Inventronics |
| Heat Sink | Aluminijum plus PC sočivo |
| CRI | Ra80/90 |
| PF | >0.95 |
| Ugao snopa | 8 stepeni / 20 stepeni / 40 stepeni / 60 stepeni / 90 stepeni / Asimetrični 50 stepeni |
| CCT | 4000K, 5000k, 5700k |
| Radna temp | -40 stepen - plus 45 stepeni |
| Zaštita od prenapona | 10KV |
| Životni vijek | Do 100,000 sati (LM70) |
| Kontrola! | DAU, DMX RDM za opcije |
| IP Rating | IP66 |
| Otpornost na udar | IK08 |
| Dimenzija (mm) | 732x572x427mm |
| GW (kg) | 27kg |
| Garancija | 5 godina garancije |
Više detalja:
Ugao snopa

Svjetla košarkaškog stadiona Visoko osvjetljenje niskog odsjaja
Kao moćni i fleksibilni LED reflektori za fudbalsko igralište za širok spektar aplikacija za sport i osvetljenje visokih stubova,
Pored rada bez treperenja za HDTV emitovanje, takođe pruža mešovitu optiku. Zahvaljujući nagibnim LED modulima, omogućava optimizaciju dizajna instalacije uz minimalan broj reflektora.

LED reflektori za stadione Aeroflow sistem hlađenja
Jedinstveni aerodinamički otvori za ventilaciju stvoreni vertikalnim perajima su dizajnirani da ubrzaju prirodnu konvekciju kroz hladnjak.
brzo odvode toplotu iz modula reflektora. Tokom projekta rekonstrukcije, važno je uzeti u obzir težinu i prozračnost
odabrane proizvode i njihovu prikladnost za postojeće ili predložene montažne strukture. Imajte na umu da reflektor postavljen horizontalno na tlo, kao kod asimetične distribucije, pomaže u smanjenju vjetra i pruža bolju kontrolu prosipanog svjetla.

Popravke LED svjetla za stadione
BW je dostupan u kompletnoj rasvjeti i priboru za popravke za širok raspon profesionalnih i rekreativnih sportskih aplikacija, kako u zatvorenom tako i na otvorenom.
Pružamo igračima sigurnost i fleksibilnost, u potpunosti ispunjavamo relevantne zahtjeve sportskog osvjetljenja.



primjena:
Rasvjeta sportskog stadiona koja se široko koristi na sportskim terenima, velikoj teretani, košarkaškom igralištu, fudbalskom igralištu, pristaništu,
autoput, tunel, stadion, naplatne stanice, aerodrom, trg, staza, arhitektura, industrijski objekti itd.

Popularni tagovi: led sportska rasvjeta sportska led svjetla, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak










