Proizvode
Led vanjska svjetla za stadione
1.Uprkos ogromnoj snazi svjetla, LED diode troše ukupno samo 600 vati zahvaljujući svojoj visokoj efikasnosti, održavajući troškove noćnog osvjetljenja vrlo niskim tokom životnog vijeka uređaja.
2.Svjetla se mogu montirati na zidove ili stubove od 0-90 stepeni sa integriranim nosačem, omogućavajući svestrano podešavanje smjera ultraširokog snopa.
3. Podržavamo 5-godišnjih usluga proizvođača nakon prodaje.
Shenzhen Benwei Lighting Technology Co., Ltd. je jedan od najboljih proizvođača i dobavljača LED vanjskih svjetala za stadione u Kini. Dobrodošli da ovdje kupite trajne proizvode za prodaju i dobijete cjenik iz naše tvornice. Svi prilagođeni proizvodi su visokog kvaliteta i konkurentne cijene.
-
Uvođenje proizvoda

- Karakteristike:
1.Uprkos ogromnoj snazi svjetla, LED diode troše ukupno samo 600 vati zahvaljujući svojoj visokoj efikasnosti, održavajući troškove noćnog osvjetljenja vrlo niskim tokom životnog vijeka uređaja.
2.Svjetla se mogu montirati na zidove ili stubove od 0-90 stepeni sa integriranim nosačem, omogućavajući svestrano podešavanje smjera ultraširokog snopa.
3. Podržavamo 5-godišnjih usluga proizvođača nakon prodaje.
- specifikacija:
| Materijal | Aluminijska legura i ASA/PC |
| Svjetlosna efikasnost; | 140lm/w |
| Temperatura boje: | 2700-6500K |
| CRI: | Ra veći ili jednak 80 |
| Ugao snopa: | 10/25 stepeni (5050)/60 stepeni (5050) |
| PF: | >0.9 |
| Radni vijek: | Veće ili jednako 50.000 sati |
| IP ocjena: | IP65 |
| garancija: | 5 godina |
| Boja završne obrade: | Crna |
| Ulazni napon: | AC100~277V 50~60Hz |
| Radna temperatura: | -40~ + 70 stepeni |
-
Detaljne slike:


- Upotreba:

- O nama:


Pakovanje i dostava:

Popularni tagovi: led vanjska svjetla za stadione, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak











