Proizvode
LED reflektor za stadion velike snage
1. Rotacijski modul, Modul koji se može rotirati gore i dolje za 15 stupnjeva.
2. Produženi nosač za montažu za teške uslove rada koji omogućava rotaciju od 360.
3.IP65 vodootporan, otporan na prašinu, otporan na eksploziju i antikorozivnu zaštitu.
LED reflektor za stadion velike snage

Proizvođači i dobavljači LED reflektora od 1000 W u Kini, LED reflektori za stadione su idealna opcija rasvjete za stadione ili sportske objekte, ranžirne stanice, velike/otvorene prostore i visoko osvjetljenje jarbola.
opis proizvoda
1. Rotacijski modul, Modul koji se može rotirati gore i dolje za 15 stupnjeva.
2. Dostupni su višestruki izbori optičkih sočiva sa uglovima uključujući 20 stepeni / 40 stepeni / 60 stepeni / 90 stepeni / 140 * 100 stepeni / 120 stepeni PC kako bi se zadovoljili zahtevi za profesionalnu distribuciju svetlosti.
3. Produženi nosač za montažu za teške uslove rada koji omogućava rotaciju od 360 stepeni.
4.Usvaja rashladna rebra koja imaju veliku površinu zračenja, odlične performanse odvođenja topline. Peraje su lagane i pouzdane,
vrlo pogodan za otpremu/instalaciju i održavanje.
5.IP65 vodootporan, otporan na prašinu, otporan na eksploziju i antikoroziju.
| vrsta proizvoda | LED reflektor za stadion velike snage |
| Snaga | 1000W |
| Ulazni napon | AC 100-277V 50/60Hz |
| Lumeni | 160,000LM |
| Svetlosna efikasnost | 160LM/W |
| Izvor svjetlosti | Lumileds SMD5050 |
| CRI | >80 |
| KELVIN (CCT) | 3000K/4000K/5000K/5700K/6500K |
| Ugao snopa | 20 stepeni /40 stepeni /60 stepeni /90 stepeni /140×100 stepeni / Milky PC 120 stepeni |
| DIMMABLE | Nedimable / Dimmable |
| Driver Power | Meanwell / Sosen |
| Faktor snage | >0.95 |
| IP Rating | IP65 |
Više detalja


Aplikacija

Visoko jarbolno svjetlo je posebno dizajnirano sa rotirajućim modulima koji omogućavaju prilagođeno širenje svjetlosti i uklanjanje tamnih područja. često se koristi u skladišnim prostorima, arenama, stadionima, sportskim terenima, poligonima za golf, proizvodnim pogonima, naftnim poljima, sigurnosnom rasvjetom i drugim lokacijama.
Popularni tagovi: LED reflektor za stadion velike snage, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, kupovina, cijena, najbolje, jeftino, na prodaju, na lageru, besplatni uzorak
-
Led Stadium Light 1000w 180lm/WPrikaži više> -
LED vanjska rasvjeta za odbojkaški terenPrikaži više> -
Moduli sportskih rasvjetnih tijela Stadion Led Sports Flo...Prikaži više> -
Industrial High Bay Lighting FixturesPrikaži više> -
Led rasvjeta za zatvoreno košarkaško igralištePrikaži više> -
Efekti tehnologije rasvjete na dobrobit i performanse svinjaPrikaži više>











